Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 329
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3178215
31966
480
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
DN "A Hajdú-Bihar Megyei Élelmiszer Kiskereskedelmi Vállalat 25 éve a vásárlók szolgálatában " ezüstözött fém plakett, hátoldalán gravírozva, dísztokban (76mm) T:AU,XF
2792833
31967
480
Numismatik
DN "Országos Közlekedésbiztonsági Tanács " porcelán egyoldalas emlékérem (98mm) T:1
3258228
31968
480
Numismatik
DN "Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal - Do Ut Des" egyoldalas festett, ezüstözött fém plakett "EL" jelzéssel díszdobozban (90x70mm) T:AU patina
3255394
31969
480
Numismatik
DN "5 unzen " elefántokat ábrázoló ezüst éremtervezet gipsz előlapi NEGATÍV nagyminta (196mm) T:AU
3256861
31970
480
Numismatik
DN "Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt" jelzett Ag emlékérem, műanyag dísztokban (34,47g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
3067750
31971
480
Numismatik
1960 k. "Nyugdíjba vonulása alkalmából a Budapesti Postaigazgatóság vezetősége és a szakszervezet budapesti bizottsága " egyoldalas bronz emlékplakett névre szóló gravírozással (80x45mm) T:XF patina, hátoldalán forrasztásnyomok
3237228
31972
480
80000
Numismatik
DN "A keresztény Európa 2000 éve" aranyozott Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (124,56g/0.999/65mm) T:PP kis patina 3281443
31973
480
Numismatik
DN "50 Véradásért / Magyar Vöröskereszt " részben festett fém emlékérem kapszulában, eredeti dísztokban (32mm) T:AU (eredetileg PP)
3232716
31974
480
11000
Numismatik
DN "Euroaszfalt / 10 " Ag emlékérem tokban (31,29g/0.999/42,5mm) T:AU (PP)
3235099
31975
480
Numismatik
DN "Magyar Mezőgazdasági Múzeum 1896 / Museum Agriculturae Hungariensis MDCCCXCVI " bronz emlékérem dísztokban (96mm) T:AU
3239210
31976
480
Numismatik
3xklf, 42,5mm-es bronz emlékérem-tétel: "Ópusztaszer / Szeged Tourist", "Makó / Szeged Tourist", "Csapoda / Nyír Tourist" T:AU,XF 2103443
31977
480
Numismatik
DN I. László 1077-1095. Denár mintájára készült Ag emlékérem "MÉE-Várad" feliratú hátlappal T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF