Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 329

31941.

Rufpreis:
3 000 HUF

1996. "Magyar Bélyeg- és Postatörténeti Világtalálkozó Budapest 1996" peremen jelzett Ag plakett, műanyag tokban (31,26g/0.925/37x30mm) T:AU patina
31943.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

~2000. "Soroksárért Érdemérem" kétoldalas aranyozott fém érdemérem (50mm) T:AU (eredetileg PP)
31944.

Rufpreis:
3 000 HUF

1996. "50 éves a forint" 3db-os emlékérem szett eredeti, kék bársony bélésű dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal: "1946. 10Ft" Ag bankjegy veret (46,97g/0.999/37,5x80mm) + "1946. 100Ft" Ag bankjegy veret (47,69g/0.999/37,5x80mm) + "50 éves a forint / 1946. augusztus 1. - 1996" Ag emlékérem (31,49g/0.999/42,5mm) T:UNC,AU (BU,PP) ujjlenyomat, patina Hungary 1996. "50th Anniversary of Forint" 3pcs of commemorative medallions in original case, with numbered certificate: "1946. 10 Forint" Ag banknote plaque (46,97g/0.999/37,5x80mm) + "1946. 100 Forint" Ag banknote plaque (47,69g/0.999/37,5x80mm) + "50th Anniversary of Forint" Ag medallion (31,49g/0.999/42,5mm) C:UNC,AU (BU,PP) fingerprints, patina
31945.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

2000. "Fővárosi Szent Imre Kórház-Rendelőintézet" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán "1950-2000" gravírozással (42mm) T:AU
31946.

Rufpreis:
2 000 HUF

~2000. "Tiszavíz Vízerőmű Kft. - Kiskörei vízerőműve / Vízenergia hasznosításáért - Tiszalöki vízerőműve" fém emlékérem kapszulában (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31947.

Rufpreis:
2 000 HUF

31948.

Rufpreis:
1 800 HUF

31949.

Rufpreis:
1 800 HUF

2000. "50 éves a magyar szervezett vérellátás / Emberségből vér - vérből élet" ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:XF
31950.

Rufpreis:
2 000 HUF

31951.

Rufpreis:
1 600 HUF

31952.

Rufpreis:
2 000 HUF

2000. "Borsod - Abaúj - Zemplén Megye Önkormányzata Millenium 2000" Egyoldalas öntött bronz plakett. Szign.: BA, ( 99 mm ), T: AU;XF
31953.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF