Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 329
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3225394
31941
480
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" kétoldalas Ag emlékérem füllel, előlapján 2db rubinnal díszítve, tanúsítvánnyal, eredeti díszkiadásban (0,999/~29mm) T:AU patina 3280719
31943
480
11000
Numismatik
1996. "Magyar Bélyeg- és Postatörténeti Világtalálkozó Budapest 1996" peremen jelzett Ag plakett, műanyag tokban (31,26g/0.925/37x30mm) T:AU patina 3275557
31944
480
Numismatik
~2000. "Soroksárért Érdemérem" kétoldalas aranyozott fém érdemérem (50mm) T:AU (eredetileg PP) 3246894
31945
480
80000
Numismatik
1996. "50 éves a forint" 3db-os emlékérem szett eredeti, kék bársony bélésű dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal: "1946. 10Ft" Ag bankjegy veret (46,97g/0.999/37,5x80mm) + "1946. 100Ft" Ag bankjegy veret (47,69g/0.999/37,5x80mm) + "50 éves a forint / 1946. augusztus 1. - 1996" Ag emlékérem (31,49g/0.999/42,5mm) T:UNC,AU (BU,PP) ujjlenyomat, patina Hungary 1996. "50th Anniversary of Forint" 3pcs of commemorative medallions in original case, with numbered certificate: "1946. 10 Forint" Ag banknote plaque (46,97g/0.999/37,5x80mm) + "1946. 100 Forint" Ag banknote plaque (47,69g/0.999/37,5x80mm) + "50th Anniversary of Forint" Ag medallion (31,49g/0.999/42,5mm) C:UNC,AU (BU,PP) fingerprints, patina 3275722
31946
480
Numismatik
2000. "Fővárosi Szent Imre Kórház-Rendelőintézet" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán "1950-2000" gravírozással (42mm) T:AU
3281541
31947
480
Numismatik
~2000. "Tiszavíz Vízerőmű Kft. - Kiskörei vízerőműve / Vízenergia hasznosításáért - Tiszalöki vízerőműve " fém emlékérem kapszulában (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) folt 3260379
31948
480
Numismatik
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját " kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU
3260366
31949
480
Numismatik
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU 3220126
31950
480
Numismatik
2000. "50 éves a magyar szervezett vérellátás / Emberségből vér - vérből élet " ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:XF
3220641
31951
480
Numismatik
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU 3214622
31952
480
Numismatik
3215358
31953
480
3800
Numismatik
2000. "Borsod - Abaúj - Zemplén Megye Önkormányzata Millenium 2000" Egyoldalas öntött bronz plakett. Szign.: BA, ( 99 mm ), T: AU;XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF