Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 329

1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32mm) T:F több ph.
31878.

Rufpreis:
1 600 HUF

1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU,XF
31879.

Rufpreis:
3 000 HUF

1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF ph, kopott aranyozás, patina
31880.

Rufpreis:
10 000 HUF

1899. "Mesterkiképző" Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete tükörpolírozott fém plakett, bronz és zománcozott berakással, díszdobozban (90x105mm) + DN(~1950) "Leningrád Védelmezője Emlékmű" Al emlékérem bőr dombornyomott díszdobozban (58mm) + Nagy Britannia 2006. "A Királynő merészségének díja: Nemzetközi kereskedelem / DSG international plc" kétoldalas fém elékérem díszdobozban (50mm) T:AU
31881.

Rufpreis:
1 000 HUF

31882.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Osztrák-Magyar Monarchia ~1910. "Ferenc József / Hofburg Bécs" bronz zseton (16mm) + "Ferenc József" bronz zseton hiányzó hátlappal (17mm) T:XF,F Austro-Hungarian Monarchy ~1910. "Franz Josef / Hofburg Wien" bronze token (16mm) + "Franz Josef" bronze token with missing back (17mm) C:XF,F
31883.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1911. "Aradi Fotóklub II. országos kiállítása 1911" egyoldalas bronz plakett, rögzítést szolgáló fúrt lyukkal (58x78mm) T:XF,VF patina
31884.

Rufpreis:
6 000 HUF

31885.

Rufpreis:
10 000 HUF

~20.sz. "S. Georgius Equitum Patronus / In Tempestate Securitas" Sárkányölő Szent György fém emlékérem füllel (34mm) T:XF
31886.

Rufpreis:
3 000 HUF

1929. "Nem nyugszunk, míg 50.000 magyar lovas nincs lobogónk alatt - Budapest 1929. VI. 1.-2." ezüstözött fém emlékérem (41mm) T:XF
31887.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1938. "Szálasi Ferenc 1938. / NSZ (Nemzetiszocialista)" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Pincés I. (26mm) T:XF,VF
31890.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

~1940. "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége 1925" Zn díjérem "100° - III. díj" gravírozással, "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (42,5mm) T:XF,VF korr.
31891.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF