Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3235648
33694
480
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
3171102
33695
480
Numismatik
3262768
33696
480
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:PP 3239273
33697
480
Numismatik
2009. 2xklf "MÉE" jelvény, bronz és ezüstpatinázott fém T:UNC
3009926
33698
480
Numismatik
DN "Kossuth-címer" festett bronz jelvény T:AU
3280315
33699
480
Numismatik
DN "Nemzetközi Párbeszéd Elősegítéséért Parancsnoki Középkereszt" aranyozott, zománcozott kitüntetés nyakszalagon (50x50mm) T:AU Márton 96/1 3239285
33700
480
Numismatik
2972481
33701
480
Numismatik
DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC
2968915
33702
480
Numismatik
Belgium ~1880-1900. "A Belga Életmentők Királyi és Központi Társaságának érdemérme" aranyozott fém kitüntetés fül nélkül, hátoldalán névre szóló gravírozással (33mm) T:XF karc, ph, letört fül Belgium ~1880-1900. "Belgian Royal Society Of Rescuers Medal" gilt metal decoration without ear, with name engraving on the back (33mm) C:XF scratch, edge error, missing ear 3274825
33703
480
Numismatik
Belgium 1905. "1865-1905. - II. Lipót uralkodásának 40. évfordulója alkalmából" aranyozott bronz kétoldalas emlékérem mellszalagon T:XF Belgium 1905. "1865-1905. - 4th anniversary of Leopold II's reign" gilded bronze two-sided medallion with ribbon C:XF
3046719
33704
480
7500
Numismatik
3136738
33705
480
Numismatik
Csehszlovákia ~1980. "Körmöcbányai Pénzverde" műgyantás fém jelvény (6pcs) T:AU Czechslovakia ~1980 "Mincovňa Kremnica" resin metal badge (6pcs) C:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF