https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 79

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1987. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti, sérült tokban, igazolvánnyal T:AU
1
33694.

1987. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti, sérült tokban, igazolvánnyal T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1995. "Tűzoltó Szolgálati Érem 10 év után" fém kitüntetés mellszalag nélkül (36mm) T:AU
1
33695.

1995. "Tűzoltó Szolgálati Érem 10 év után" fém kitüntetés mellszalag nélkül (36mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:PP
1
33696.

Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:PP

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2009. 2xklf "MÉE" jelvény, bronz és ezüstpatinázott fém T:UNC
1
33697.

2009. 2xklf "MÉE" jelvény, bronz és ezüstpatinázott fém T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Kossuth-címer" festett bronz jelvény T:AU
1
33698.

DN "Kossuth-címer" festett bronz jelvény T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN "Nemzetközi Párbeszéd Elősegítéséért Parancsnoki Középkereszt" aranyozott, zománcozott kitüntetés nyakszalagon (50x50mm) T:AU Márton 96/1
1
33699.

DN "Nemzetközi Párbeszéd Elősegítéséért Parancsnoki Középkereszt" aranyozott, zománcozott kitüntetés nyakszalagon (50x50mm) T:AU
Márton 96/1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
DN "Szent István denár / MÉE" tagsági jelvény, hátlapján a tulajdonos tagsági száma T:AU,XF
1
33700.

DN "Szent István denár / MÉE" tagsági jelvény, hátlapján a tulajdonos tagsági száma T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC
1
33701.

DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Belgium ~1880-1900. "A Belga Életmentők Királyi és Központi Társaságának érdemérme" aranyozott fém kitüntetés fül nélkül, hátoldalán névre szóló gravírozással (33mm) T:XF karc, ph, letört fül Belgium ~1880-1900. "Belgian Royal Society Of Rescuers Medal" gilt metal decoration without ear, with name engraving on the back (33mm) C:XF scratch, edge error, missing ear
1
33702.

Belgium ~1880-1900. "A Belga Életmentők Királyi és Központi Társaságának érdemérme" aranyozott fém kitüntetés fül nélkül, hátoldalán névre szóló gravírozással (33mm) T:XF karc, ph, letört fül Belgium ~1880-1900. "Belgian Royal Society Of Rescuers Medal" gilt metal decoration without ear, with name engraving on the back (33mm) C:XF scratch, edge error, missing ear

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Belgium 1905. "1865-1905. - II. Lipót uralkodásának 40. évfordulója alkalmából" aranyozott bronz kétoldalas emlékérem mellszalagon T:XF Belgium 1905. "1865-1905. - 4th anniversary of Leopold II's reign" gilded bronze two-sided medallion with ribbon C:XF
1
33703.

Belgium 1905. "1865-1905. - II. Lipót uralkodásának 40. évfordulója alkalmából" aranyozott bronz kétoldalas emlékérem mellszalagon T:XF
Belgium 1905. "1865-1905. - 4th anniversary of Leopold II's reign" gilded bronze two-sided medallion with ribbon C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csehszlovákia 1938. "Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938" bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. "20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938" bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina
1
33704.

Csehszlovákia 1938. "Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938" bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. "20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938" bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csehszlovákia ~1980. "Körmöcbányai Pénzverde" műgyantás fém jelvény (6pcs) T:AU Czechslovakia ~1980 "Mincovňa Kremnica" resin metal badge (6pcs) C:AU
1
33705.

Csehszlovákia ~1980. "Körmöcbányai Pénzverde" műgyantás fém jelvény (6pcs) T:AU Czechslovakia ~1980 "Mincovňa Kremnica" resin metal badge (6pcs) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse