33694.
Beendet 480. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
1987. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti, sérült tokban, igazolvánnyal T:AU