Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 79

1970-1980. "A 20 éves lakóbizottsági munkáért" aranyozott, műgyantás fém jelvény műanyag tokban T:AU
33681.

Rufpreis:
1 200 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:AU,XF NMK 712.
33682.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:AU,XF
NMK 712.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN(~1970-1980) "Oroszlányi Szénbányák 10 éves Törzsgárda" fém jelvény + "D4D" (December 4. Drótművek) zománcozott fém jelvény "Villamosenergia Ipar 10 év hűségért" fém jelvény + "BAV (Bányászati Aknamélyítő Vállalat) Törzsgárda" 10 év - 20 év - 25 év (3xklf) zománcozott fém jelvény T:AU-VF, patina, kicsi zománchiba
33683.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:AU rátét mozog
33684.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1970. "Veszprém Megyéért" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűr jelvénnyel, eredeti tokban T:AU
33685.

Rufpreis:
1 800 HUF

1970-1980. "Munkásőrség" műgyantás, ötéves szolgálati jelvény T:UNC
33686.

Rufpreis:
1 000 HUF

1970-1980. "Vállalati Tűzoltó" műgyantás, aranyozott fém sapkajelvény (34x34mm) T:AU
33688.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1970-1980. "C vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém jelvény (19mm) T:XF
33689.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

~1970-1980. "MÁV Szolgálati Emlékérem" 40 év után műgyantás jelvény sérült tokban, miniatűr jelvénnyel T:AU
33690.

Rufpreis:
1 400 HUF

1978. "Magyar Népköztársaság Érdemrendje" zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU Hungary 1978. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic" enamelled, gilt, hallmarked Ag decoration with original ribbon, with miniature on thin ribbon C:AU NMK 593.
33691.

1978. "Magyar Népköztársaság Érdemrendje" zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU
Hungary 1978. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic" enamelled, gilt, hallmarked Ag decoration with original ribbon, with miniature on thin ribbon C:AU
NMK 593.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

~1970-1980. "Szocialista Brigád" műgyantás fém kitüntető jelvény, műanyag tokban, miniatűrrel (29x) T:AU,XF
33692.

Rufpreis:
2 000 HUF

33693.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF