Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3280008
33681
480
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1970-1980. "A 20 éves lakóbizottsági munkáért " aranyozott, műgyantás fém jelvény műanyag tokban T:AU
3280426
33682
480
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:AU,XF NMK 712.
3276813
33683
480
Numismatik
DN(~1970-1980) "Oroszlányi Szénbányák 10 éves Törzsgárda " fém jelvény + "D4D" (December 4. Drótművek ) zománcozott fém jelvény "Villamosenergia Ipar 10 év hűségért " fém jelvény + "BAV (Bányászati Aknamélyítő Vállalat) Törzsgárda " 10 év - 20 év - 25 év (3xklf) zománcozott fém jelvény T:AU-VF, patina, kicsi zománchiba 3237550
33684
480
Numismatik
~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:AU rátét mozog 3275874
33685
480
Numismatik
~1970. "Veszprém Megyéért " aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűr jelvénnyel, eredeti tokban T:AU 3259235
33686
480
Numismatik
1970-1980. "Munkásőrség " műgyantás, ötéves szolgálati jelvény T:UNC
3171009
33688
480
Numismatik
1970-1980. "Vállalati Tűzoltó " műgyantás, aranyozott fém sapkajelvény (34x34mm) T:AU
3117635
33689
480
900
Numismatik
~1970-1980. "C vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém jelvény (19mm) T:XF 3235190
33690
480
Numismatik
~1970-1980. "MÁV Szolgálati Emlékérem" 40 év után műgyantás jelvény sérült tokban, miniatűr jelvénnyel T:AU 3271117
33691
480
180000
Numismatik
1978. "Magyar Népköztársaság Érdemrendje" zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU Hungary 1978. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic" enamelled, gilt, hallmarked Ag decoration with original ribbon, with miniature on thin ribbon C:AU NMK 593. 3278980
33692
480
Numismatik
~1970-1980. "Szocialista Brigád" műgyantás fém kitüntető jelvény, műanyag tokban, miniatűrrel (29x) T:AU,XF
2364731
33693
480
13000
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF