Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 79

1954. "1954. évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU
33669.

Rufpreis:
2 400 HUF

1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, dombornyomott Rákosi-címeres dísztokban T:AU az eredeti tű a mellszalagról hiányzik NMK 603.
33670.

Rufpreis:
8 000 HUF

1956(?) Kossuth-címeres, dátumos (1956.X.23) zománcozott jelvény (16x15mm) T:AU
33671.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany fokozata" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
33672.

Rufpreis:
1 000 HUF

1958. "5 és 15 éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz és ezüstpatinázott bronz kitüntetések mellszalag nélkül (3db/2xklf) T:AU,XF kopott ezüstözés
33673.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1960. "A Balesetmentes Közlekedésért" autóra felcsavarozható bronz jelvény, III. fokozat, 31308. sorszám (82x97mm) T:XF
33674.

Rufpreis:
1 000 HUF

1964. "A Magyar Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, miniatűrrel szalagsávon T:AU ezüstözés kopás, patina
33675.

Rufpreis:
2 000 HUF

1969. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T AU
33676.

Rufpreis:
1 600 HUF

1970. 2xklf zománcozott és műgyantás "Magyar Posta" törzsgárda jelvény, egyik törött tűvel T:XF
33677.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1970-1980. "250 ezer km balesetmentesen" festett fém autójelvény csavaros hátlappal (71x96mm) T:XF kopott festés
33678.

Rufpreis:
1 400 HUF

~1970. "Törzsgárda - Népi Ellenőrzés" ezüstözött, műgyantás bronz emlékérem (50mm) T:XF
33679.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcos kitüntető jelvény T:AU
33680.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF