Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 79
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3257256
33669
480
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1954. "1954. évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU
3109972
33670
480
Numismatik
1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, dombornyomott Rákosi-címeres dísztokban T:AU az eredeti tű a mellszalagról hiányzik NMK 603.
3274898
33671
480
Numismatik
1956(?) Kossuth-címeres, dátumos (1956.X.23) zománcozott jelvény (16x15mm) T:AU
3262526
33672
480
Numismatik
1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany fokozata" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon T:AU 3174984
33673
480
Numismatik
1958. "5 és 15 éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz és ezüstpatinázott bronz kitüntetések mellszalag nélkül (3db/2xklf) T:AU,XF kopott ezüstözés
3260580
33674
480
Numismatik
~1960. "A Balesetmentes Közlekedésért" autóra felcsavarozható bronz jelvény, III. fokozat, 31308. sorszám (82x97mm) T:XF 3239095
33675
480
Numismatik
1964. "A Magyar Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, miniatűrrel szalagsávon T:AU ezüstözés kopás, patina 3272701
33676
480
1969. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T AU 3279908
33677
480
Numismatik
1970. 2xklf zománcozott és műgyantás "Magyar Posta " törzsgárda jelvény, egyik törött tűvel T:XF
3279629
33678
480
Numismatik
~1970-1980. "250 ezer km balesetmentesen" festett fém autójelvény csavaros hátlappal (71x96mm) T:XF kopott festés 3281219
33679
480
Numismatik
~1970. "Törzsgárda - Népi Ellenőrzés " ezüstözött, műgyantás bronz emlékérem (50mm) T:XF
3281527
33680
480
Numismatik
~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcos kitüntető jelvény T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF