Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 91

20398.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vári Dezső: A classica-philologia encyclopaediája. A classica-philologia tudományának módszertanába bevezető kézikönyv. Bp., 1906, Athenaeum, XXXVIII+486 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány lapon bejelöléssel, kissé laza fűzéssel.
20399.

Rufpreis:
2 400 HUF

Giordano Bruno válogatott dialógusai. M. A. Dinnyik bevezető tanulmányával. Szerk.: Szauder József. Ford.: Fogarasi Miklós, Koltay-Kastner Jenő és Szemere Samu. Bp., 1950, Hungária, 1 t.+261+3 p. Kiadói félvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, régi intézményi bélyegzésekkel.
20400.

Rufpreis:
2 800 HUF

Erdei Ferenc: Parasztok. Bp., [1938], Athenaeum, 219+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes, javított kiadói papír védőborítóban, kissé sérült lapszélekkel, az előzéklapon Káldy Zoltán névbejegyzéssel.
20401.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Wagner - Zellhof: A bőrünkről van szó. Közgazdaság mindenki számára. Ford.: Molnár Ákos. A rajzokat és ábrákat Franz Katzer készítette. Bp., 1938, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
20402.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bartók György: A középkori és újkori filozófia története. Bp., 1935, Sylvester, XII+466 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
20403.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kriminalisztika. Általános rész. Szerk.: Dr. Garamvölgyi Vilmos, Dr. Viski László. Bp.,1961, Belügyminisztérium Tanulmányi és Módszertani osztálya. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban, intézményi bélyegzővel..
20404.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rita L. Atkinson-Richard C. Atkinson et alii.: Pszichológia. Szerk.: Csiba Gergely. Osiris tankönyvek. Bp.,2001, Osiris. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20405.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bernard Mandeville: A méhek meséje, avagy magánvétkek - közhaszon. Ford.: Tótfalusi István. Heller Ágnes utószavával. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20406.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mit adott a forradalom?    Bp. 1919. Közoktatásügyi Népbiztosság. 30 p. Kiadói papírborítóban.
20407.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az egység okmányai. A szociáldemokraták és kommunisták egyesülésének előzményei. Kun Béla levele a kommunizmusról és a proletáregységről. Weltner Jakab elvtárs bevezetésével.    A szociáldemokraták és kommunisták egyesülésének előzményei. Kun Béla levele a kommunizmusról és a proletáregységről. Weltner Jakab elvtárs bevezetésével. Bp. 1919. Közoktatásügyi Népbiztosság Kiadása. 24 l. Viseltes...
20408.

Rufpreis:
2 000 HUF

Guyau, [Jean-Marie]: A vallás szociológiája. Ford.: Rudas László. Szociológiai Könyvtár. Bp., 1909, Athenaeum, 383+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés.
20409.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF