Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 91

20446.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

20447.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

20448.

Rufpreis:
2 400 HUF

Munir Baalbaki: Al-Mawrid. A Modern English-Arabic Dictonary. Beirut, 1981., Dar El-Ilm Lil-Malayen. Angol és arab nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
20449.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Wells, [Herbert George]: Új világ a régi helyén. I. köt. Ford.: Mikes Lajos. Bp., é.n. (cca 1910-1915), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 278+(2) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, néhány kissé foltos lappal, egyébként jó állapotban.
20451.

Rufpreis:
1 200 HUF

Baranyai Erzsébet et al.: Tanítás és értelmi fejlődés. A Köznevelés Könyvtára 3. Bp., 1947, Magyar Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium, 192+(4) p. Kiadói papírkötés.
20452.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Prohászka Lajos: Az oktatás elmélete. Pedagógiai Szakkönyvek 2/a. köt. Bp., 1937, Orsz. Középiskolai Tanáregyesület, 244 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzővel.
20453.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF