Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 562

A topolyai művésztelep húsz esztendeje 1953-1973. Monográfia. Szerk.: Ipacs József. / Dvadeset godina umetnicke kolonije u backoj Topoli. 1953-1973. Monografija. Topolya, 1973, Topolyai Művésztelep Tanács. Magyar és szerbhorvát nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Benne Wanyek Tivadar, Benes József és mások. Kiadói félvászon-kötés, lyukas címlappal. Megjelent 1200 példányban. De ez számozatlan példány.
19759.

Rufpreis:
1 200 HUF

Salvador Dalí. Világhíres festők. Bp., én., Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19760.

Rufpreis:
1 200 HUF

Undi, Mária: Hungarian fancy needlework and weaving. Bp., Szerző. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
19761.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Mesterházy Jenő művészettörténész autográf ceruzás bejegyzéseivel, jegyzeteivel, aláhúzásaival. Bp., Lampel. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19762.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csontváry - Aba Novák - Tihanyi Lajos. 1. köt.: Kaszás Gábor: Csontváry: Olasz halász, 1901 körül. 2. köt.: Kaszás Gábor: Aba - Novák kikötő, 1930. 3. köt.: Szeredi Merse Pál: Tihanyi Lajos: Pont Saint Michel, 1908. Bp., 2017, Virág Judit, 32 p.; 18 p.; 40 p. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztráltak. Kiadói papírkötések, kiadói papírtokban.
19763.

Rufpreis:
2 800 HUF

A korai középkor. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1995, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
19764.

Rufpreis:
2 000 HUF

Brueghel. Meraviglie Dell'arte Fiamminga The Hascinating World of Flemish Art. A cura di/curated by: Sergio Gaddi, Doron J. Lurie. Milano, 2012., Silviana Editoriale. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Olasz és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19765.

Rufpreis:
2 800 HUF

Donald Holden: Whistler. Landscapes and Seasapes.Washington, 1976., Freer Gallery of Art -Smithsonian Institution,(New York - Oxford, Watson-Guptill - Phaidon.) Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, névbejegyzésekkel.
19766.

Rufpreis:
2 800 HUF

HelgaDomdey-Knödler: Silber. Battenberg Antiquitäten-Katalogue. Augsburg, 1995., Battenberg Verlag. Német nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19767.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gert Nagel: Möbel. Battenberg Antiquitäten-Katalogue. Augsburg, 1991., Battenberg Verlag. Német nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19768.

Rufpreis:
2 800 HUF

Rudolf Pressler - Robin Straub: Biedermeier - Möbel. Battenberg Antiquitäten-Katalogue. Augsburg, 1991., Battenberg Verlag. Német nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé karcos, kissé foltos, kissé kopott borítóval, néhány kijáró lappal.
19769.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gottfried Fliedl: Klimt. Gustav Klimt. 1862-1918. Die Welt in weiblicher Gestalt. Köln,2003,Taschen. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
19770.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF