Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Tábori József (1928-2001), össz. 8 db mű: Tiszaparti tájak. Filctoll, papír. 2 db jelzett, egyik datált (74). 20x29 és 30,5x43 cm közötti méretekben.
10705.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Tassy Béla (1942-): Tánc. Színes rézkarc, papír, jelzett, zsűrinyomat, lapszéli kisebb elszíneződéssel, 44,5x32 cm
10706.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Török Endre (1926-1980): Tél. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (30/100), 29,5×34 cm
10707.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Tuka László (1924-2007): Balatonpart. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (67/100). Lapszéli apró foltokkal. 28,5×49 cm
10708.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ürmös Péter (1956- ): A szorosban. Aquatinta, papír, jelzett, próbanyomat. 25x25 cm
10709.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Női arckép, 1965. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 35,5×25,5 cm
10710.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Fenyők, 1960. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. Lap alja vágott. 33×23,5 cm
10711.

Rufpreis:
3 000 HUF

Újhelyi Gábor (1925-2005): Kutyasétáltatás, 1958. Olaj, karton, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 35x50 cm
10712.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Veress Géza (1899-1970): Keleti táj. Olaj, karton, jelzett. 24x34 cm
10713.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Hajójavítás Siófokon (Balaton). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×38 cm
10714.

Rufpreis:
1 000 HUF

Váci András (1928-1989): Magyar börtönökből szabadult kommunisták fogadása Moszkvában, 1922. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonon, falra akasztható, kissé foltos, hullámos, 19,5x29 cm (teljes méret: 34x48,5 cm)
10715.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vinkler László (1912-1980): Ablakok, monotípia, jelzés nélkül, üvegezett keretben 44x60cm
10716.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF