Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 777

Szűr Szabó József (1902-1993): Élet az udvaron (Illusztráció). Tus, akvarell, papír, jelzett, 14x19 cm
10692.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

10693.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Széchenyiné Varga Szidónia (1965-): Könnyed nyári szirmok. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm
10694.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Várakozás, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23×30,5 cm
10695.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Székely Árpád (1861-1914): Szadai udvar, 1906. Rézkarc, papír, jelzett, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, 10×13,5 cm
10696.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Toroczkai Oszvald (1884-1951): Fürdőzők. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 12x9 cm
10697.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Tamás Ervin (1922 - 1996): Tájtorzó. Olaj. kollázs, farost. Jelzett. 33,5x60 cm Üvegezett keretben
10699.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Amerigo Tot (1909-1985): Amerigo Tot budai várban lévő műteremháza. Golyóstoll, papír, jelzett, 17,5x12,5 cm
10700.

Rufpreis:
12 000 HUF

Tahi Tóth Nándor (1912 - 1978): Királylány karácsonyfával. Akvarell, papír, jelzett, 28x18 cm
10701.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10702.

Rufpreis:
12 000 HUF

10703.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Tallián Zsóka (-?): Mozgásban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf ajándékozási sorkkal 1987-ből és Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéivel. Sérült. Dekoratív fakeretben, 33x46 cm
10704.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF