Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 777
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3247720
10692
479
5500
Szűr Szabó József (1902-1993): Élet az udvaron (Illusztráció). Tus, akvarell, papír, jelzett, 14x19 cm
3247407
10693
479
4800
3265102
10694
479
Széchenyiné Varga Szidónia (1965-): Könnyed nyári szirmok. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 20x15 cm 3267511
10695
479
9500
Szőnyi István (1894-1960): Várakozás, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23×30,5 cm 3256168
10696
479
Székely Árpád (1861-1914): Szadai udvar, 1906. Rézkarc, papír, jelzett, Székely Árpád autográf ajándékozási soraival Rauscher Lajos (1845-1914) grafikus részére, 10×13,5 cm 3253661
10697
479
2200
Toroczkai Oszvald (1884-1951): Fürdőzők. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 12x9 cm
2927899
10699
479
70000
Tamás Ervin (1922 - 1996): Tájtorzó. Olaj. kollázs, farost. Jelzett. 33,5x60 cm Üvegezett keretben
3156338
10700
479
Amerigo Tot (1909-1985): Amerigo Tot budai várban lévő műteremháza. Golyóstoll, papír, jelzett, 17,5x12,5 cm
3243311
10701
479
Tahi Tóth Nándor (1912 - 1978): Királylány karácsonyfával. Akvarell, papír, jelzett, 28x18 cm
2068124
10702
479
3023772
10703
479
3400
3192297
10704
479
Tallián Zsóka (-?): Mozgásban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf ajándékozási sorkkal 1987-ből és Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéivel. Sérült. Dekoratív fakeretben, 33x46 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF