cca 1900-1930 Délvidéki fotó és képeslap gyűjtemény: Versec és környéke, épületek, tájképek, templombelső, teniszezők, stb.; összesen kb. 30 db, változó méretben és állapotban. Régi fém tartóban, 16x10x1,5 cm
cca 1880-as évektől 40 darab vegyes témájú, méretű és állapotú fotó, közte katonafotók, családi és kabinetfotók, fotólapok, katonai csoportkép, közte izgalmas műtermekből.
cca 1960-1980 A Szegedi Kenderfonógyár fotóarchívumából származó felvételek: II. világháború és az azt követő újjáépítés, hirdetmények, termelőszövetkezeti munkások, stb.; össz. 14 db fotó, a hátoldalon pecséttel jelzettek, 24x18 cm körül
cca 1920-1940 Iskolai osztályképek, csoportképek, 5 db fotó, közte kettő Brunhuber Béla budapesti műterméből, változó állapotban, 14,5x11 cm és 23,5x17,5 cm között