1931 Az esztergomi Szent Benedek rendi Szt. István róm. kath. főgimnázium 1930-1931-ban érettségizett növendékei, tablófotó, kartonra kasírozva, 18×26 cm
cca 1900 Iskolai diákszövetség tablófotói, 2 db nagyméretű tablófotó, (TGV Polyhymnia?), Mittweida, Richard Brand, az egyik sérült, a másik kissé sérült kartonnal, 22x28 cm, karton: 35x42 cm
cca 1900 Család portréja több gyerekkel, bal oldalon ülő két hölgy divatos szecessziós ruhában és hajviselettel, háttérben fotóval és festménnyel, jobb alsó sarkában szárazbélyegzővel jelzett keményhátú fotó Auerlich Wilhelm erdélyi (Nagyszeben/Hermannstadt/Sibiu) műterméből, vágott, 21x26,5 cm