https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 580

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1910 Gevaert papirok, L. Gevaert & Cie R. T., igazgató: Hackl Károly. Fotópapír-mintakatalógus, különböző papírokra (Blue Star, Ridax, Orthobrom) előhívott képekkel, 16x11,5 cm méretben, össz. 16 db. Kissé viseltes egészvászon-kötésű albumban, sérülésekkel, a lapokon tollas bejegyzésekkel.
1
16532.

cca 1910 Gevaert papirok, L. Gevaert & Cie R. T., igazgató: Hackl Károly. Fotópapír-mintakatalógus, különböző papírokra (Blue Star, Ridax, Orthobrom) előhívott képekkel, 16x11,5 cm méretben, össz. 16 db. Kissé viseltes egészvászon-kötésű albumban, sérülésekkel, a lapokon tollas bejegyzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1930-40 Erdélyi magyar család csoportképe, férfi egyenruhában, jelzés nélküli fotó. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 17x23 cm
1
16534.

cca 1930-40 Erdélyi magyar család csoportképe, férfi egyenruhában, jelzés nélküli fotó. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 17x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910-1920 Bányatiszt portréja, kartonra kasírozott fotó Kürti D. Dezső soproni műterméből, sarkán törésnyom, 15×11 cm
1
16535.

cca 1910-1920 Bányatiszt portréja, kartonra kasírozott fotó Kürti D. Dezső soproni műterméből, sarkán törésnyom, 15×11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1910-1920 Kalapos hölgy portréja, keményhátú fotó Koller tanár utódai műterméből, 18,5×14 cm
1
16536.

cca 1910-1920 Kalapos hölgy portréja, keményhátú fotó Koller tanár utódai műterméből, 18,5×14 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1920-1930 Békéscsaba, M. Kir. Államvasutak járműjavító műhelyének dolgozói gőzmozdonnyal, kartonra kasírozott fotó Weisz Sándor békéscsabai fényképész műterméből, kissé viseltes, 15x10 cm (karton: 22x17 cm)
1
16537.

cca 1920-1930 Békéscsaba, M. Kir. Államvasutak járműjavító műhelyének dolgozói gőzmozdonnyal, kartonra kasírozott fotó Weisz Sándor békéscsabai fényképész műterméből, kissé viseltes, 15x10 cm (karton: 22x17 cm)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
6
 
cca 1930 Társasági vacsora, Pobuda Alfréd (1876 - 1942) budapesti fotóriporter hagyatékából pecséttel jelzett 2 db fotó, sérülésekkel, 17,5×23,5 cm
1
16538.

cca 1930 Társasági vacsora, Pobuda Alfréd (1876 - 1942) budapesti fotóriporter hagyatékából pecséttel jelzett 2 db fotó, sérülésekkel, 17,5×23,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1938 Angelo Funk Pál (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész felvétele (Vénusz), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
1
16539.

cca 1938 Angelo Funk Pál (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész felvétele (Vénusz), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1925 Umbo - eredetileg Otto Maximilian Umbehr (1902-1980) német fotóriporter és fotóművész alkotása (Modern riporter, fotómontázs), a néhai HA-FA könyvsorozat illusztrálására gyűjtött fényképek archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
1
16540.

cca 1925 Umbo - eredetileg Otto Maximilian Umbehr (1902-1980) német fotóriporter és fotóművész alkotása (Modern riporter, fotómontázs), a néhai HA-FA könyvsorozat illusztrálására gyűjtött fényképek archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1952 Umbo (eredetileg Otto Maximilian Umbehr (1902-1980)) német fotóriporter felvétele (Önarckép), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, a néhai FOTÓ újság (1954-1989) archívumából, 21x15 cm
1
16541.

1952 Umbo (eredetileg Otto Maximilian Umbehr (1902-1980)) német fotóriporter felvétele (Önarckép), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, a néhai FOTÓ újság (1954-1989) archívumából, 21x15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1920 Hölgy könyvekkel, portréfotó Angelo Vilmos császár úti műterméből, kartonra kasírozott, aláírt fotó, 23×16 cm
1
16542.

1920 Hölgy könyvekkel, portréfotó Angelo Vilmos császár úti műterméből, kartonra kasírozott, aláírt fotó, 23×16 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 Kirándulók emlékmű előtt, kartonra kasírozott fotó, sérülésekkel, 25,5×18,5 cm
1
16543.

cca 1900 Kirándulók emlékmű előtt, kartonra kasírozott fotó, sérülésekkel, 25,5×18,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910-1920 Kislány babával, kartonra kasírozott fotó Demeter Sándor fényképész műterméből, sérüléssel, kartonon kopásnyomokkal, 17,5×12,5 cm
1
16544.

cca 1910-1920 Kislány babával, kartonra kasírozott fotó Demeter Sándor fényképész műterméből, sérüléssel, kartonon kopásnyomokkal, 17,5×12,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse