Foto Zahl der Lose: 580
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3121921
16532
479
Photo
2969319
16534
479
Photo
cca 1930-40 Erdélyi magyar család csoportképe, férfi egyenruhában, jelzés nélküli fotó. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 17x23 cm
3268600
16535
479
Photo
cca 1910-1920 Bányatiszt portréja, kartonra kasírozott fotó Kürti D. Dezső soproni műterméből, sarkán törésnyom, 15×11 cm 3269551
16536
479
Photo
cca 1910-1920 Kalapos hölgy portréja, keményhátú fotó Koller tanár utódai műterméből, 18,5×14 cm 3267183
16537
479
Photo
cca 1920-1930 Békéscsaba, M. Kir. Államvasutak járműjavító műhelyének dolgozói gőzmozdonnyal, kartonra kasírozott fotó Weisz Sándor békéscsabai fényképész műterméből, kissé viseltes, 15x10 cm (karton: 22x17 cm) 3265729
16538
479
Photo
cca 1930 Társasági vacsora, Pobuda Alfréd (1876 - 1942) budapesti fotóriporter hagyatékából pecséttel jelzett 2 db fotó, sérülésekkel, 17,5×23,5 cm
3266517
16539
479
Photo
cca 1938 Angelo Funk Pál (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész felvétele (Vénusz), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
3266519
16540
479
Photo
cca 1925 Umbo - eredetileg Otto Maximilian Umbehr (1902-1980) német fotóriporter és fotóművész alkotása (Modern riporter, fotómontázs), a néhai HA-FA könyvsorozat illusztrálására gyűjtött fényképek archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
3266525
16541
479
Photo
1952 Umbo (eredetileg Otto Maximilian Umbehr (1902-1980)) német fotóriporter felvétele (Önarckép), 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, a néhai FOTÓ újság (1954-1989) archívumából, 21x15 cm
3267576
16542
479
Photo
1920 Hölgy könyvekkel, portréfotó Angelo Vilmos császár úti műterméből, kartonra kasírozott, aláírt fotó, 23×16 cm 3267755
16543
479
Photo
cca 1900 Kirándulók emlékmű előtt, kartonra kasírozott fotó, sérülésekkel, 25,5×18,5 cm
3271774
16544
479
Photo
cca 1910-1920 Kislány babával, kartonra kasírozott fotó Demeter Sándor fényképész műterméből, sérüléssel, kartonon kopásnyomokkal, 17,5×12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF