Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.
cca 1920 Levente sportegyesület csoportképe zászlókkal, háttérben a Magyar Folyam és Tengerhajózási Részvénytársaság (MFTR) egy hajójával, valamint budai várral és a királyi palotával, kissé foltos, a felületén kis sérüléssel, 17x23 cm
1929 Budapest Székesfőváros egyéves kereskedelmi szaktanfolyama középiskolát végzettek számára, tablófotó, Brunhuber Géza udv. és kamarai fényképész műterméből, 20x17 cm (karton: 32x24 cm)
cca 1930-1960 Nagyméretű portrék, családi és esküvői fotók, katonaportré; 11 db kartonra kasírozott fotó, részben jelzettek, változó állapotban, 23,5x17 cm és 39x29 cm között
Vedres Márk (Ungvár, 1870. - Budapest, 1961.; szobrászművész) saját művét szemlélő, ülő portréja jellegzetes sapkájában, saját műtermében. Készült az 1950-es években. Vintázs, zselatinos ezüst nagyítás, mérete: 240x182 mm. Ismeretlen fényképész alkotása. Vedres Márk szobrász Münchenben tanult, Hollósy Simontól és Auguste Rodin művészektől. A Nyolcak csoport tagja. Főként kis méretű aktszobrokat készített. Kezdetben a kubizmus jegyében alkotott, az átvészelt háború után, idős korában némi behatás éri a szocialista realista elvárások irányából. A felvételen egy ebben a stílusban készített kisplasztikáját szemléli az idős mester. Műveit a Magyar Nemzeti Galéria őrzi, számos alkotása található Budapesten, Firenzében, Svájcban és az Egyesült Államokban is. Szép állapotú fotó.