Foto

Zahl der Lose: 580

16569.

Rufpreis:
2 000 HUF

16570.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vegyes régi fotó tétel, közte vasutas tiszt, családi fotók, iskolai csoportkép, össz. 9 db, változó állapotban, 10x6 cm és 27x21 cm között
16571.

Rufpreis:
2 400 HUF

16572.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
16573.

Rufpreis:
2 000 HUF

16574.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

16575.

Rufpreis:
1 200 HUF

Művészet, utazás-helytörténet témában össz. 108 db dia: Budapest, Székesfehérvár, Dunakanyar, Halasi csipke, Munkácsy Mihály, stb., mind saját tokban
16576.

Rufpreis:
1 600 HUF

1921 Gyár / erőmű enteriőrje, csoportkép munkásokkal, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, kissé viseltes állapotban, 30,5x24 cm
16577.

Rufpreis:
2 800 HUF

1929 Budapest Székesfőváros egyéves kereskedelmi szaktanfolyama középiskolát végzettek számára, tablófotó, Brunhuber Géza udv. és kamarai fényképész műterméből, 20x17 cm (karton: 32x24 cm)
16578.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930-1960 Nagyméretű portrék, családi és esküvői fotók, katonaportré; 11 db kartonra kasírozott fotó, részben jelzettek, változó állapotban, 23,5x17 cm és 39x29 cm között
16579.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vedres Márk (Ungvár, 1870. - Budapest, 1961.; szobrászművész) saját művét szemlélő, ülő portréja jellegzetes sapkájában, saját műtermében. Készült az 1950-es években. Vintázs, zselatinos ezüst nagyítás, mérete: 240x182 mm. Ismeretlen fényképész alkotása. Vedres Márk szobrász Münchenben tanult, Hollósy Simontól és Auguste Rodin művészektől. A Nyolcak csoport tagja. Főként kis méretű aktszobrokat készített. Kezdetben a kubizmus jegyében alkotott, az átvészelt háború után, idős korában némi behatás éri a szocialista realista elvárások irányából. A felvételen egy ebben a stílusban készített kisplasztikáját szemléli az idős mester. Műveit a Magyar Nemzeti Galéria őrzi, számos alkotása található Budapesten, Firenzében, Svájcban és az Egyesült Államokban is. Szép állapotú fotó.
16580.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF