Foto Zahl der Lose: 580
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3247416
16375
479
Photo
cca 1885-1915 Vegyes keményhátú fotó tétel (közte társaság katonatisztekkel), össz. 10 db, változó méretben és állapotban (több sérült)
3225916
16376
479
8500
Photo
cca 1870 Férfiportré, keményhátú fotó Mayer Sándor resicabányai műterméből, foltos, felületén törésnyom, 16,5×11 cm
3247280
16377
479
Photo
Vegyes fotó tétel, régi és modern, összesen kb. 30 db, különféle témában (közte katonai is), változó állapotban, 4,5x4 cm és 18x13 cm között
3242429
16378
479
Photo
3189402
16379
479
Photo
cca 1860 Mayer György (1817-1885) budapesti fényképész felvétele kabinetfotó 11x16 cm
3245879
16380
479
4400
Photo
cca 1890-1900 Beazonosítandó nemes úr portréja, keményhátú fotó Berghammer István (Munkács/Beregszász) műterméből, vágott, 11,5x11 cm
3245895
16381
479
Photo
3242444
16382
479
Photo
cca 1900-1910 Esküvői pár, keményhátú fotó Dunky Fivérek (Kolozsvár, Miskolc, Sátoraljaújhely, Dés) műterméből, kissé foltos, 20,5x11 cm 3242440
16383
479
Photo
cca 1900 Dámázó idős pár teraszon, jelzés nélküli keményhátú fotó, hátoldalán német nyelven feliratozott (Onkel, Tante, Präsident Eichdorf?), 13x18 cm 3242457
16384
479
Photo
cca 1910 Házaspár, keményhátú fotó Matz Gusztáv iglói fényképész műterméből, kissé kopott, 10,5x16 cm 3242475
16385
479
Photo
cca 1900 Csecsemő (kislány) portréja fülbevalókkal, feje fölött egy (kitömött?) madárral, rendkívül érdekes keményhátú fotó Kossak József aradi fényképész műterméből, kissé kopott, 16,5x11 cm
3242562
16386
479
Photo
cca 1900 Fiatal hölgy és férfi portréja, keményhátú fotó Berghammer János (Munkács és Beregszász) műterméből, kissé kopott, 16x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF