cca 1975 Galgóczi Erzsébet (1930-1989) Kossuth-díjas író, forgatókönyvíró, országgyűlési képviselő portréja társaságban, Molnár Edit (1933-) Balázs Béla-díjas fotóművész hátoldalán jelzett fotója, 17,5x12 cm
cca 1928 Pécsi József (1889-1956) budapesti fényképész és fotóművész műtermében készült felvételek (Akt erényövvel és páros kép, talán a feleségével), 2 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x21 cm
cca 1959 előtti felvételek Marilyn Monroe (korábban Norma Jeane) (1926-1962) amerikai színésznőről és fotómodellről, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 21x15 cm és 15x10 cm
cca 1900-1915 össz. 6 db keményhátú portré fotó, közte csecsemők (baba) és kisgyerekek, klf. budapesti (Rasem Victor, Salgó Sándor, Nagy és Tsa) és egyéb műtermekből, jelzés nélkül, részben kopott, 11x6,5 és 16x21 cm közötti méretekben
id Gaál János (1868-1941) az utolsó Mauthner magtermesztő és családja, + 1942 Háborús vásár + II. vh katonafotó részletesen feliratozva, összesen 33 db fotó