Magyarok az olimpiai játékokon 1896-2004. Athéntól Athénig. Főszerk.: Aján Tamás. Bp., 2004, Magyar Olimpiai Bizottság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 számozott példányban; ez a példány számozatlan.
Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta Szepes Béla. Budapest, 1941. Szerző (Stádium Sajtóvállalat Rt. ny.) 108 p. Egyetlen kiadás. Szepes Béla (1903-1986) síelő és gerelyhajító olimpikon, síoktató és sportkarikaturista, sportújságíró szakmunkáját oldalszámozáson belül szövegközti felvételek és saját rajzai illusztrálják. Az alapos sítechnikai szöveg után függelékként a megnagyobbodott ország erdéliy síterepeinek ismertetése. Az első nyomtatott oldalon szervezett síutak képes hirdetése, a címoldalon és az utolsó nyomtatott oldalon régi jegyzetek, az oldalakon enyhe vízfoltosság. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.