https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 47

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szalay Balázs: Dakar Rally - Magyar szemmel - 10 év a Dakaron. 2005, Első Sportmenedzser Iroda Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19366.

Szalay Balázs: Dakar Rally - Magyar szemmel - 10 év a Dakaron. 2005, Első Sportmenedzser Iroda Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rejtő László: Az Aranycsapat és árnyai. Bp., 1966, Sport. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
1
19367.

Rejtő László: Az Aranycsapat és árnyai. Bp., 1966, Sport. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Magyarok az olimpiai játékokon 1896-2004. Athéntól Athénig. Főszerk.: Aján Tamás. Bp., 2004, Magyar Olimpiai Bizottság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 számozott példányban; ez a példány számozatlan.
1
19368.

Magyarok az olimpiai játékokon 1896-2004. Athéntól Athénig. Főszerk.: Aján Tamás. Bp., 2004, Magyar Olimpiai Bizottság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 számozott példányban; ez a példány számozatlan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Főszerk.: Thaly Zoltán. Bp., 2000, Magyar Labdarúgó Szövetség - Szókincs Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
19369.

100 éves a Magyar Labdarúgó Szövetség. 1901-2000. Főszerk.: Thaly Zoltán. Bp., 2000, Magyar Labdarúgó Szövetség - Szókincs Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
The Hungarian Olympic Team. Beijing 2008. Hungarian Olympic Committee. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19370.

The Hungarian Olympic Team. Beijing 2008. Hungarian Olympic Committee. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, Sport, 141p.., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadások
1
19371.

Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, Sport, 141p.., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadások

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyv tétel - Kőszeg szab. kir. megyei város és környékének ismertetője; Bükk; Mátra; Földrajz Budapest székesfőváros elemi népiskolái IV. osztálya számára. Kiadói kartonált és papírkötés, viseltes állapotban.
1
19372.

Vegyes könyv tétel - Kőszeg szab. kir. megyei város és környékének ismertetője; Bükk; Mátra; Földrajz Budapest székesfőváros elemi népiskolái IV. osztálya számára. Kiadói kartonált és papírkötés, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta Szepes Béla. Budapest, 1941. Szerző (Stádium Sajtóvállalat Rt. ny.) 108 p. Egyetlen kiadás. Szepes Béla (1903-1986) síelő és gerelyhajító olimpikon, síoktató és sportkarikaturista, sportújságíró szakmunkáját oldalszámozáson belül szövegközti felvételek és saját rajzai illusztrálják. Az alapos sítechnikai szöveg után függelékként a megnagyobbodott ország erdéliy síterepeinek ismertetése. Az első nyomtatott oldalon szervezett síutak képes hirdetése, a címoldalon és az utolsó nyomtatott oldalon régi jegyzetek, az oldalakon enyhe vízfoltosság. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
19373.

Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta Szepes Béla. Budapest, 1941. Szerző (Stádium Sajtóvállalat Rt. ny.) 108 p. Egyetlen kiadás. Szepes Béla (1903-1986) síelő és gerelyhajító olimpikon, síoktató és sportkarikaturista, sportújságíró szakmunkáját oldalszámozáson belül szövegközti felvételek és saját rajzai illusztrálják. Az alapos sítechnikai szöveg után függelékként a megnagyobbodott ország erdéliy síterepeinek ismertetése. Az első nyomtatott oldalon szervezett síutak képes hirdetése, a címoldalon és az utolsó nyomtatott oldalon régi jegyzetek, az oldalakon enyhe vízfoltosság. Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
1
19374.

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve III. köt.: A modern sportélet előkészítése 1875-1896. Bp., 1929, Országos Testnevelési Tanács. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A vitorlázás alapismeretei. Vitorlás-lexikon. Bp., 1957, Sport. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen hiánnyal, foltos.
1
19375.

A vitorlázás alapismeretei. Vitorlás-lexikon. Bp., 1957, Sport. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen hiánnyal, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Donát Tamás: Veszprém megye olimpikonjai Athéntól Athénig. 2005, Donát Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
19376.

Donát Tamás: Veszprém megye olimpikonjai Athéntól Athénig. 2005, Donát Bt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse