Reinhold Messner: Egy hegymászó hitvallása. Ford., szerk. és a hely- és névmutatót összeáll.: Nemeskürthy Harriet. Dr. Juhász Árpád előszavával. Bp., [2001.], PolgArt. Egyetlen magyar kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borítónál javított, sérült kötéssel.
2 db Fradival kapcsolatos könyv: Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., é.n. Sportropaganda. + Alberttől Mucháig. Ki kicsoda a Ferencvárosi Torna Club történetében? Bp., 1987. 109p. Kiadói papírkötésben, Mindkét kötet kopásokkal.
Major János, Nagy Béla, Szűcs László: Az FTC labdarúgó szakosztályának története. 444-en zöld-fehérben. Bp., 1972, Sportpropaganda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, néhány lapon bejegyzéssel.
Dr. Widder Lajos: Versenybridzs. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, foltos lapokkal. Megjelent 2200 példányban.
Nemes István: A korcsolyázás művészete. Táncok a jégen a szabadon választott gyakorlatok technikája és esztétikája. Temple Rezső ajánlásával. Gróf Hunyady Ferenc előszavával. Bp.,én., Általános-ny., 88 p. + 16 t. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, régi bélyegzésekkel.
Maróczy Géza: Maróczy tanít I. A sakkjáték elemei. Sakk-tábla ismerete és a sakk népszerű tanfolyama 15 előadásban. Magyar Sakkszövetség Kiadványai I. Bp., 1944, Légrády, 96 p. Javított gerincű félvászon-kötésben.
Az ETO-sztori. (Futball-láz Győrben.) Szerk.: Horváth Cs. Attila. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Győr,(1997.),Kisalföld Kiadói Kft. Kiadói papírkötés.