Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 47

Reinhold Messner: Egy hegymászó hitvallása. Ford., szerk. és a hely- és névmutatót összeáll.: Nemeskürthy Harriet. Dr. Juhász Árpád előszavával. Bp., [2001.], PolgArt. Egyetlen magyar kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borítónál javított, sérült kötéssel.
19342.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kő András: Papp Laci. Bp., 1973, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, kopott. A szerző által dedikált.
19343.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy Béla: Fradi futball múzeum. 104p, Bp., 1988. Kiadói papírkötésben, Dedikált!
19344.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db Fradival kapcsolatos könyv: Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., é.n. Sportropaganda. + Alberttől Mucháig. Ki kicsoda a Ferencvárosi Torna Club történetében? Bp., 1987. 109p. Kiadói papírkötésben, Mindkét kötet kopásokkal.
19345.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 darab Lottóvariációk gyűjteménye. Bp., é.n., OTP Sportfogadási és Lottó Igazgatóság. Kiadói papír kötésben, kopott, firkával.
19346.

Rufpreis:
1 600 HUF

Major János, Nagy Béla, Szűcs László: Az FTC labdarúgó szakosztályának története. 444-en zöld-fehérben. Bp., 1972, Sportpropaganda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, néhány lapon bejegyzéssel.
19347.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Widder Lajos: Versenybridzs. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, foltos lapokkal. Megjelent 2200 példányban.
19348.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemes István: A korcsolyázás művészete. Táncok a jégen a szabadon választott gyakorlatok technikája és esztétikája. Temple Rezső ajánlásával. Gróf Hunyady Ferenc előszavával. Bp.,én., Általános-ny., 88 p. + 16 t. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, régi bélyegzésekkel.
19349.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Maróczy Géza: Maróczy tanít I. A sakkjáték elemei. Sakk-tábla ismerete és a sakk népszerű tanfolyama 15 előadásban. Magyar Sakkszövetség Kiadványai I. Bp., 1944, Légrády, 96 p. Javított gerincű félvászon-kötésben.
19350.

Rufpreis:
1 200 HUF

Papp Győző: ETO 100. A Győri ETO centenáriumára. Győr, 2005, Győr Megyei Jogú Város Sportigazgatósága. Kiadói kartonált papírkötés.
19351.

Rufpreis:
1 200 HUF

Papp Győző: Aranylányok. Győr, 2005, Győri ETO KC. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19352.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az ETO-sztori. (Futball-láz Győrben.) Szerk.: Horváth Cs. Attila. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Győr,(1997.),Kisalföld Kiadói Kft. Kiadói papírkötés.
19353.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF