19040.
Beendet 479. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
[Leden, Christian (1892-1957)] K. Leden: Kjuvatin jégmezői. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Ford.: Mihalik László. Bp.,[1930], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+244 p.+16 t. (fekete-fehér fotók)+ 1 (kihajtható térkép) t. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.