19041.
Beendet 479. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Leidenfrost Gyula (1885-1967): Keserű tenger. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1936], Franklin. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kisebb kopásnyomokkal a gerincen és a hátsó kötéstáblán, egyébként szép állapotban.