Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 78

Góth Endre: Vitaminok és hormonok. Bp., 1942., Novák Rudolf, 368 p. Kopott egészvászon-kötés.
20494.

Rufpreis:
1 200 HUF

B. Kovács András - Tamás László: A háziállatok sebészeti betegségei. Bp., 1977., Mezőgazdasági. Kiadói nyl-kötés.
20495.

Rufpreis:
1 200 HUF

H. W. Loon: Nézz körül a földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Bp.,1933, Dante. Kiadói egészvászon kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, foltokkal.
20496.

Rufpreis:
1 000 HUF

Grosschmid Lajos: Mennyiségtani előadások. Bp., 1939., M. Kir. József Nádor Műegyetem, VIII+455 p. Kiadói papírkötés, sérült fűzéssel és kötéssel, számárfüles lapokkal.
20497.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Goldziher, Karl: Der Rechnunterricht auf der Unterstufe der höheren Schulen. A szerző, Goldziher Károly (1881-1955) matematikus által DEDIKÁLT példány. Sonderabdruck aus Zeitschrift für Mathematischen und Naturwissenschaftlichen Unterricht. XXXIX. Heft 5/6. Leipzig - Berlin, 1908., B. G. Teubner, 289-309 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20498.

Rufpreis:
1 400 HUF

Treben, Maria: Egészség Isten patikájából. Tapasztalatok gyógynövényekről és tanácsok felhasználásukról. 1990, HungaPrint. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20499.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mérei Ferenc - Szakács Ferenc: Klinikai pszichodiagnosztikai módszerek. Bp., 1974, Medicina, egészvászon kötés papír védőborítóval, volt könyvtári példány.
20500.

Rufpreis:
1 400 HUF

20501.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

20502.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Dr. Anghi Csaba: Az alkat az állatvilágban. Budapest Főváros Állat- és Növénykertjének Ismeretterjesztő Füzetei 10. sz. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 2000 példányban.
20503.

Rufpreis:
1 800 HUF

Madarász Erzsébet - Gőczyné Haviár Margit - Hollné Bernovits Mária: Magyar orvosnők tanácsai nők számára. Bp., 1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20504.

Rufpreis:
1 600 HUF

20505.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF