Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 78

20482.

Rufpreis:
1 800 HUF

20483.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Chris Pellant: Kőzetek és ásványok. Bp., 2008, Taramix. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag képanyaggal illusztrált.
20484.

Rufpreis:
2 400 HUF

Radiológia. Szerk.: Fráter Loránd. Bp., 2010., Medicina. 3. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, aláhúzásokkal.
20485.

Rufpreis:
2 400 HUF

20486.

Rufpreis:
1 400 HUF

20487.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Jakab László: Elektrokardiographia gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20488.

Rufpreis:
800 HUF

20489.

Rufpreis:
1 600 HUF

20490.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Weidlinger Imre: A nyombélfekély és a gyomorsavtúltengés új gyógymódja. Bp.,én., Novák Rudolf, 64 p. Kiadói papírkötés. + László Magda - Pikler Emmi: Hogyan fürösszük a csecsemőt? Csecsemőgondozástan I. Bp., 1951., Egészségügyi Könyv- és Lapkiadó, 92 p. Átkötött papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, sérült gerinccel.
20491.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Móczár László: Állathatározó. II. köt. Szerk.: - -. Szocialista Nevelés Könyvtára 8. szám. Bp., 1950., Közoktatásügyi Vállalat, (Egyetemi-ny.) Kiadói egészvászon-kötés.
20492.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Bucsányi Gyula: A gyermekek természetes élet- és gyógymódja. Bp.,1919, Légrády, 228+4 p. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói szecessziós papírkötés, sérült gerinccel, a könyvtest szétvált és elvált a borítótól, de teljes.
20493.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF