https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 78

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Adler, Friedrich: Ernst Machs Ueberwindung des mechanischen Materialismus. [Bécs] Wien, 1918. Verlag der Wiener Volksbuchhandlung Ignaz Brand & Co. 187 + [1] p. Első kiadás. Friedrich Adler (1879-1960) osztrák mozgalmár, lobbista, forradalmár, valamint 1916-ban az osztrák miniszterelnök elleni halálos merénylet elkövetője. A halálra ítélt társadalommérnök büntetését az uralkodó fogházra változtatta, ám az 1918. évi forradalmakban a radikális mozgalmár kiszabadult börtönéből, és megjelent kötete is. A frissen szabadult Friedrich Adler jelen munkájában Ernst Mach (1838-1916) osztrák fizikus tételeinek magyarázatával kísérletezik. Schroth 343. Ziegenfuss II, 95. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Az első fedőborítón régi tulajdonosi bejegyzés, a gerincen apró hiány. Részben felvágatlan, jó példány.
1
20544.

Adler, Friedrich: Ernst Machs Ueberwindung des mechanischen Materialismus. [Bécs] Wien, 1918. Verlag der Wiener Volksbuchhandlung Ignaz Brand & Co. 187 + [1] p. Első kiadás. Friedrich Adler (1879-1960) osztrák mozgalmár, lobbista, forradalmár, valamint 1916-ban az osztrák miniszterelnök elleni halálos merénylet elkövetője. A halálra ítélt társadalommérnök büntetését az uralkodó fogházra változtatta, ám az 1918. évi forradalmakban a radikális mozgalmár kiszabadult börtönéből, és megjelent kötete is. A frissen szabadult Friedrich Adler jelen munkájában Ernst Mach (1838-1916) osztrák fizikus tételeinek magyarázatával kísérletezik. Schroth 343. Ziegenfuss II, 95. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban. Az első fedőborítón régi tulajdonosi bejegyzés, a gerincen apró hiány. Részben felvágatlan, jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Lux Elvira: Luxi. A szerző, Lux Elvira (1929-2016) szexuálpszichológus, klinikai szakpszichológus által Mohás Lívia "Tippencs" (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., 2008, nyn. Kiadói papírkötés, címlaphiánnyal?
1
20545.

Dr. Lux Elvira: Luxi. A szerző, Lux Elvira (1929-2016) szexuálpszichológus, klinikai szakpszichológus által Mohás Lívia "Tippencs" (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., 2008, nyn. Kiadói papírkötés, címlaphiánnyal?

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fodor Ferenc: Általános gazdasági földrajz. A gazdasági élet földrajzi tényezői. Bp.,én., Athenaeum, 230+2 p. Átkötött félvászon-kötés.
1
20546.

Fodor Ferenc: Általános gazdasági földrajz. A gazdasági élet földrajzi tényezői. Bp.,én., Athenaeum, 230+2 p. Átkötött félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Debreceni Egyetemi Bibliográfia. Első rész: Természettudományi Kar 1914-1955. Szerk.: Módis László. Acta Universitatis Debreceniensis De Ludovico Kossuth Nominatae. Facultas Scientiarum Naturalum. Bp., 1956. Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.
1
20548.

Debreceni Egyetemi Bibliográfia. Első rész: Természettudományi Kar 1914-1955. Szerk.: Módis László. Acta Universitatis Debreceniensis De Ludovico Kossuth Nominatae. Facultas Scientiarum Naturalum. Bp., 1956. Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lettres A Sophie sur la Phisique, La chimie et L'histoire naturelle, Paris, 1820.I.- II. Papírborítóval  . gr. Karátsonyi Jenő pecsételt ex librisével
1
20549.

Lettres A Sophie sur la Phisique, La chimie et L'histoire naturelle, Paris, 1820.I.- II. Papírborítóval . gr. Karátsonyi Jenő pecsételt ex librisével

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Le Massif Armoricain. La documentation photographique. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20550.

Le Massif Armoricain. La documentation photographique. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse