https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 78

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói félvászon-kötésben
1
20530.

Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói félvászon-kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Tildy Zoltán: Madárszárnyakon. Bp., 1984, Gondolat. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20531.

Dr. Tildy Zoltán: Madárszárnyakon. Bp., 1984, Gondolat. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Cseplák György: Árulkodó ujjnyomok. Vallatóra fogott kőkori cserepek. Hn., 2005, Semmelweis. Színes képekkel és diagramokkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval.
1
20532.

Dr. Cseplák György: Árulkodó ujjnyomok. Vallatóra fogott kőkori cserepek. Hn., 2005, Semmelweis. Színes képekkel és diagramokkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Tauszk Ferenc (szerk.): A belgyógyásat alapvonalai. Budapest, é.n., Stampfel (Révai testvérek). Korabeli egészvászon kötés, tulajdonosi bélyegzőkkel, sérült és javított kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, szövegközti illusztrációkkal.
1
20533.

Dr. Tauszk Ferenc (szerk.): A belgyógyásat alapvonalai. Budapest, é.n., Stampfel (Révai testvérek). Korabeli egészvászon kötés, tulajdonosi bélyegzőkkel, sérült és javított kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, szövegközti illusztrációkkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás. I. és III. köt. I.: Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. III.: Gyógyítás, gyermek-, nő- és bőrgyógyászat, sebészet és rokonszakmák, szemészet. Bp., 1957, Medicina/Művelt Nép, 727+(9) p.; 755 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
20534.

Id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás. I. és III. köt. I.: Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. III.: Gyógyítás, gyermek-, nő- és bőrgyógyászat, sebészet és rokonszakmák, szemészet. Bp., 1957, Medicina/Művelt Nép, 727+(9) p.; 755 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Széll Kálmán: Az egyatomú, ideális gázok Einstein-féle quantumelmélete. Budapest, 1927. (Franklin-Társulat nyomdája.) [55]-68 p. (Különlenyomat a Mathematikai és Physikai Lapok XXXIV. kötetéből.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
1
20535.

Széll Kálmán: Az egyatomú, ideális gázok Einstein-féle quantumelmélete. Budapest, 1927. (Franklin-Társulat nyomdája.) [55]-68 p. (Különlenyomat a Mathematikai és Physikai Lapok XXXIV. kötetéből.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Kamarás János: Hallgatódzás a szív felett - 1-2 kötet (Egyetemi segédtankönyv). Bp., 1965 Medicina Könyvkiadó, 6 db hanglemez melléklettel. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói tékában
1
20536.

Dr. Kamarás János: Hallgatódzás a szív felett - 1-2 kötet (Egyetemi segédtankönyv). Bp., 1965 Medicina Könyvkiadó, 6 db hanglemez melléklettel. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói tékában

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bölsche, W[ilhelm]: Das Liebesleben in der Natur. 1-3. köt. Leipzig, 1902-1903, Eugen Diederichs. Német nyelven. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, Szalatnai és Weichner-kötés, mintás lapélekkel.
1
20537.

Bölsche, W[ilhelm]: Das Liebesleben in der Natur. 1-3. köt. Leipzig, 1902-1903, Eugen Diederichs. Német nyelven. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, Szalatnai és Weichner-kötés, mintás lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Howard Rheingold: The Millennium Whole Earth Catalog Paperback San Francisco, 1994. Harper. Kiadói papírkötésben Kézikönyv túlélőknek, hogy mit hol melyik könyvben talál meg az ember. Folio
1
20540.

Howard Rheingold: The Millennium Whole Earth Catalog Paperback San Francisco, 1994. Harper. Kiadói papírkötésben Kézikönyv túlélőknek, hogy mit hol melyik könyvben talál meg az ember. Folio

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
15 db vegyes könyv, főleg matematika, geometria, közte térképészet, geodézia, stb. Vegyes állapotban.
1
20541.

15 db vegyes könyv, főleg matematika, geometria, közte térképészet, geodézia, stb. Vegyes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hélene Druvert: The Sky. Text by Juliette Einhorn. London, 2021, Thames & Hudson. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20542.

Hélene Druvert: The Sky. Text by Juliette Einhorn. London, 2021, Thames & Hudson. Angol nyelven. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gortvay György (szerk.): Az Országos Közegészségügyi Intézet működése 1945-1946-1947 években. Budapest, 1948. (Szikra Irodalmi és Lapkiadóvállalat és Nyomda Rt.) 1 t. (címkép) + 499 + [1] p. Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül szövegközti felvételekkel, grafikonokkal illusztrált statisztikai-népegészségügyi kötet. A címoldalon, az első borítón, a belső borítókon és a belív néhány oldalán régi tulajdonosi bélyegzés. Fűzve, kiadói borítóban.
1
20543.

Gortvay György (szerk.): Az Országos Közegészségügyi Intézet működése 1945-1946-1947 években. Budapest, 1948. (Szikra Irodalmi és Lapkiadóvállalat és Nyomda Rt.) 1 t. (címkép) + 499 + [1] p. Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül szövegközti felvételekkel, grafikonokkal illusztrált statisztikai-népegészségügyi kötet. A címoldalon, az első borítón, a belső borítókon és a belív néhány oldalán régi tulajdonosi bélyegzés. Fűzve, kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse