https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 45

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
1
20156.

David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Állathatározó I-II. köt.: Szerk.: Móczár László. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a II. kötet laza, kissé sérült kötéssel.
1
20157.

Állathatározó I-II. köt.: Szerk.: Móczár László. Bp., 1969, Tankönyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, az I. kötet kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, a II. kötet laza, kissé sérült kötéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jürgen Neffe: Einstein. Einge Biographie. [Hamburg], 2005, Rowohlt Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos, hullámos papír védőborítóban.
1
20158.

Jürgen Neffe: Einstein. Einge Biographie. [Hamburg], 2005, Rowohlt Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos, hullámos papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Myra Cameron: Lifetime Encyclopedia of Natural Remedies. Paramus NJ, 1993, Prentice Hall. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20159.

Myra Cameron: Lifetime Encyclopedia of Natural Remedies. Paramus NJ, 1993, Prentice Hall. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Burger József - Mártonfi Sándor: A magyar vegyészeti ipar és kereskedelem évkönyve. A vegyészeti és rokonszakmák ipari és kereskedelmi címtárával. Bp., 1942. 336p. Kiadói papírkötésben
1
20160.

Burger József - Mártonfi Sándor: A magyar vegyészeti ipar és kereskedelem évkönyve. A vegyészeti és rokonszakmák ipari és kereskedelmi címtárával. Bp., 1942. 336p. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
1
20161.

David Carter: Butterflies and Moths in Britain and Europe. Designed by Roger Philips. London, 1982., Pan Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920 Agenda Médical Wellcome. Orvosi zsebnaptár. Londonban kiadott munka, tele magyar nyelvű szövegekkel, magyar orvosokról szóló francia nyelvű szövegekkel. Tanulmány: Orvosi tudomány a magyarok őseinél. London, cca 1917. Burroghs Wellcome & CIe. Aranyozott, dombornyomott Egészvászon kötésben.
1
20162.

cca 1920 Agenda Médical Wellcome. Orvosi zsebnaptár. Londonban kiadott munka, tele magyar nyelvű szövegekkel, magyar orvosokról szóló francia nyelvű szövegekkel. Tanulmány: Orvosi tudomány a magyarok őseinél. London, cca 1917. Burroghs Wellcome & CIe. Aranyozott, dombornyomott Egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pándy Mária - Ranschburg Jenő - Popper Péter: Láthatatlan ellenségek. Gyávaság, gyűlölet, erőszak. A szerző, Pándy Mária (1951-) szexuálpszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Az élet dolgai. [Bp.], 2007, Saxum - Affarone. Kiadói papírkötés.
1
20163.

Pándy Mária - Ranschburg Jenő - Popper Péter: Láthatatlan ellenségek. Gyávaság, gyűlölet, erőszak. A szerző, Pándy Mária (1951-) szexuálpszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Az élet dolgai. [Bp.], 2007, Saxum - Affarone. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Richmond, Donald E(verett): The Dilemma of Modern Physics: Waves or Particles? New York, (1935). G. P. Putnam's Sons. XIII + [14]-120 p. + 2 t. Első kiadás. Donald Everett Richmond matematikus, a Williams College tanársegédjének kvantumelméleti előadásai, oldalszámozáson belül néhány szövegközti ábrával. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.
1
20164.

Richmond, Donald E(verett): The Dilemma of Modern Physics: Waves or Particles? New York, (1935). G. P. Putnam's Sons. XIII + [14]-120 p. + 2 t. Első kiadás. Donald Everett Richmond matematikus, a Williams College tanársegédjének kvantumelméleti előadásai, oldalszámozáson belül néhány szövegközti ábrával. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse