Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 45

Dance, S. Peter: Csigák és kagylók. Bp., 1994, Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20132.

Rufpreis:
1 600 HUF

Az Uj Idők Egészségi Kódexe. Bp.,(1932.),Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20133.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ricinger Ignác: Számolókönyv a falusi népiskolák számára. A II. osztály könyve. Sopron, Rötting. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
20134.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap, 128 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20135.

Rufpreis:
1 400 HUF

Cholnoky Jenő: A tenger. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval.
20136.

Rufpreis:
1 000 HUF

1890 Mathematikai és Természettudományi Értesítő IX. köt. 1. füzet. Bp., 1890, MTA, 51 p.+2 (litográfiák) t. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, foltos lapokkal.
20137.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szemelvények A. S. Romen: Self-suggestion c. művéből. A szerző és a fordító által DEDIKÁLT! Magyar Pszichiátriai Társaság Pszichoterápiás Szekció füzete 1985/8. Bp., 1985, MPT Pszichoterápiás Szekció. Kézirat gyanánt - belső használatra. 139 p. Papírkötésben, sérült és részben javított gerinccel, számos lapon ceruzás jelölésekkel.
20138.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Huzella Tivadar: Általános biologia - Az orvostudomány alapjai az élettudományban. Bp., 1933, Magyar Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, előzéklap, címlap és néhány további lap kissé foltos, egy lapon szöveget nem érintő hiánnyal.
20139.

Rufpreis:
1 200 HUF

Réthy Mór: Vályi Gyula lev. tag. emlékezete. A szerző, Réthy Mór (1846-1925) matematikus, fizikus által DEDIKÁLT példány. Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek. XVII. köt. 5. sz. Bp., 1915, MTA, 24 p. Kiadói papírkötés. Vályi Gyula (1855-1913) matematikus, egyetemi tanár, a kolozsvári egyetem professzora. +  Dr. M[ór] Réthy: Ueber die Polarisation des gebeugten Lichts. A szerző, Réthy Mór által DEDIKÁLT példány. Leipzig,én.,Johann Ambrosius Barth, 504-512 p. Különlenyomat. Német nyelven.
20140.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nuricsán József: Szénvegyületek chemiája. (Szerves chemia.) Vezérfonal. A szerző, Nuricsán József (1860-1914) gazdasági akadémiai tanár által Réthy Mór (1846-1925) matematikus, fizikus részére DEDIKÁLT példány. Győr, 1906, Pannonia, XII+226 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Felvágatlan lapokkal.
20141.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20142.

Rufpreis:
3 000 HUF

Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der besondern und allgemeinen Arithmetik für Praktiker zunächst für das Selbststudium gemeinverständlich abgefaßt. Wien, 1848. Carl Gerold, 584 p + 48t. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben
20143.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF