Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 45

Strassnitzki, Schultz von,: Handbuch der Geometrie für Praktiker gemeinverständlich zunächst für das Selbststudium abgefaßt. Wien, 1850. Carl Gerold, 748p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben
20144.

Rufpreis:
5 000 HUF

20145.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Kir. M. Természettudományi Társulat, VI+2+840 p.+XVI t. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, nagyon szép állapotban
20146.

Rufpreis:
3 000 HUF

Buday Kálmán: Kórboncolástan. I. általános rész. Bp., 1928, Universitas. Hiányzó kötéstáblák, viseltes állapotban.
20147.

Rufpreis:
1 600 HUF

Czelnai Rudolf: Az Országos Meteorológiai Szolgálat 125 éve (1870-1995). Bp., 1995, Országos Meteorológiai Szolgálat. Megjelent 800 példányban. Magyar és angol nyelven Kiadói papírkötés, gerincen és borító hátoldalán apró felületi sérülésekkel.
20148.

Rufpreis:
1 200 HUF

Th[omas] H[enry] Huxley: Előadások az elemi élettan köréből. Kir. M. Természettudományi Társulat IV. kötet. Ford.: Magyar Sándor. Bp., 1873, Természettudományi Társulat, XXIII+293+3 p. Korabeli félvászon kötésben, ex librissel
20149.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kerékgyártó Árpád - Mohay Ádám: [Természetrajz 1-2]. 1. kötet: Az ember és az állatok természetrajza a fiú- és leányközépiskolák számára, 2. kötet: A növények természetrajza a fiú- és leányközépiskolák számára", stb.). Második kiadás. 196 ábrával. Az ujakat Csapody Vera és Győrgyffy György rajzolta.  Bp. 1934. Szent István Társ. 212 + 114 l. 2 t Kiadói aranyozott félbőr kötésben
20150.

Rufpreis:
2 000 HUF

20151.

Rufpreis:
1 800 HUF

20152.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

20153.

Rufpreis:
1 800 HUF

1943 Értesítő az Erdélyi Múzeum-Egyesület Orvostudományi Szakosztályának munkájáról. 54. köt. Szerk.: Dr. vitéz Berde Károly és Dr. Krompecher István. Kolozsvár, 1943, Erdélyi Múzeum-Egyesület Orvostudományi Szakosztálya (Minerva-ny.), 157+(3) p.+ 19 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
20154.

Rufpreis:
1 200 HUF

20155.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF