https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF
1
31788.

1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1900-1910. "A Miskolczi Ev. Ref. Főgimnázium házi versenye" bronz díjérem, füllel. Körmöcbányai verdejellel (34mm) T:AU,XF
1
31789.

~1900-1910. "A Miskolczi Ev. Ref. Főgimnázium házi versenye" bronz díjérem, füllel. Körmöcbányai verdejellel (34mm) T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1908. "A Körmöczbányai Magyar Királyi Pénzverde Látogatásának Emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF
1
31790.

1908. "A Körmöczbányai Magyar Királyi Pénzverde Látogatásának Emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Osztrák-Magyar Monarchia ~1910. "Ferenc József / Hofburg Bécs" bronz zseton (16mm) + "Ferenc József" bronz zseton hiányzó hátlappal (17mm) T:XF,F Austro-Hungarian Monarchy ~1910. "Franz Josef / Hofburg Wien" bronze token (16mm) + "Franz Josef" bronze token with missing back (17mm) C:XF,F
1
31791.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1910. "Ferenc József / Hofburg Bécs" bronz zseton (16mm) + "Ferenc József" bronz zseton hiányzó hátlappal (17mm) T:XF,F Austro-Hungarian Monarchy ~1910. "Franz Josef / Hofburg Wien" bronze token (16mm) + "Franz Josef" bronze token with missing back (17mm) C:XF,F

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" bronz díjérem (36mm) T:2 ph.
1
31792.

~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" bronz díjérem (36mm) T:2 ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1925. "Magyar Királyi Állami Pénzverő Látogatási Érme" bronz emlékérem (36mm) T:XF ph.
1
31793.

~1925. "Magyar Királyi Állami Pénzverő Látogatási Érme" bronz emlékérem (36mm) T:XF ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930-1940. "Ezzel" irredenta bronz lövész díjérem, mellszalagon, hátoldalon gravírozva "Segédokt. tov. kép tanfolyam Fonyód-Bélat. 1936" (37,5mm) T:XF ph.
1
31794.

~1930-1940. "Ezzel" irredenta bronz lövész díjérem, mellszalagon, hátoldalon gravírozva "Segédokt. tov. kép tanfolyam Fonyód-Bélat. 1936" (37,5mm) T:XF ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1934. "Stadionavatás 1934. VI. 2-10. Debrecen" bronz emlékérem (58mm) T:XF fo.
1
31795.

1934. "Stadionavatás 1934. VI. 2-10. Debrecen" bronz emlékérem (58mm) T:XF fo.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1934. "Újpesti Bélyeggyűjtők Klubja" aranyozott bronz plakett "PÓK-P J." és "HAWEL BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva "Tiszteletdíj 1934. JUBILEHE" (78x59mm) T:XF hátoldalon apró fúrásnyomok Hungary 1934. "Stamp Collectors' Club of Újpest" Br plaque with markers mark "PÓK-P J." and "HAWEl BP.", engraved on backside with "Tiszteletdíj 1934. JUBILEHE" (78x59mm) C:XF backside with tiny screwmarks
1
31796.

1934. "Újpesti Bélyeggyűjtők Klubja" aranyozott bronz plakett "PÓK-P J." és "HAWEL BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva "Tiszteletdíj 1934. JUBILEHE" (78x59mm) T:XF hátoldalon apró fúrásnyomok Hungary 1934. "Stamp Collectors' Club of Újpest" Br plaque with markers mark "PÓK-P J." and "HAWEl BP.", engraved on backside with "Tiszteletdíj 1934. JUBILEHE" (78x59mm) C:XF backside with tiny screwmarks

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1937. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Budapest - 1867-1937" bronz címer és "A Nemzetközi Dalosünnep emlékére 1937. aug. 5-8." feliratú bronz lapka (50x18mm) márványtalapzathoz rögzítve (88x138x15mm) T:AU
1
31797.

1937. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) - Budapest - 1867-1937" bronz címer és "A Nemzetközi Dalosünnep emlékére 1937. aug. 5-8." feliratú bronz lapka (50x18mm) márványtalapzathoz rögzítve (88x138x15mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941-1944. 1P Al (4xklf) + 1941-1942. 2P Al (2x) + 1943. 5P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulójára" T:XF-VF közte anyaghiba
1
31798.

1941-1944. 1P Al (4xklf) + 1941-1942. 2P Al (2x) + 1943. 5P Al "Horthy Miklós születésének 75. évfordulójára" T:XF-VF közte anyaghiba

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1945. "JOSEPHVS BALASSA OR BVDAPEST 00946 / LABOR OMNIA VINCIT" Balassa József nyelvészt, tanárt a Magyar Szimbolikus Nagypáholy főmesterét ábrázoló kétoldalas, öntött szabadkőműves bronz plakett, lánc akasztóval (90x54,5mm) T:AU
1
31799.

~1945. "JOSEPHVS BALASSA OR BVDAPEST 00946 / LABOR OMNIA VINCIT" Balassa József nyelvészt, tanárt a Magyar Szimbolikus Nagypáholy főmesterét ábrázoló kétoldalas, öntött szabadkőműves bronz plakett, lánc akasztóval (90x54,5mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
5
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse