https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 354
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3215643
31849
476
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos 3225391
31850
476
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" kétoldalas Ag emlékérem füllel, előlapján 2db rubinnal díszítve, tanúsítvánnyal, eredeti díszkiadásban (0,999/~29mm) T:AU patina 3206543
31851
476
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)
Das Lot is nicht erreichbar
3232594
31852
476
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) 2940258
31853
476
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1993. "15. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." egyoldalas aranyozott fém emlékérem sérült műanyag tokban (42mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3236667
31854
476
0
9000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére - Vitézi Jelvény" Ag emlékérem, műanyag tokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (32,98g/0.925/40mm) T:AU (PP) 3238619
31855
476
0
4000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1995. "83. Attila Cserkészcsapat Emlékérme 1920-1995" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: H.R. (72mm) T:AU patina 3232660
31856
476
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1996. "Magyarország halma - Millenium 1896 - A Honfoglalás emlékére 1996" aranyozott Cu emlékérem, hátlapon a Himnusz első soraival (42,5mm) T:AU (PP)
Das Lot is nicht erreichbar
3214635
31857
476
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" bronz emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:AU (PP)
Das Lot is nicht erreichbar
3220126
31858
476
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
2000. "50 éves a magyar szervezett vérellátás / Emberségből vér - vérből élet " ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3220641
31859
476
0
1800
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3214622
31860
476
0
2000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse