https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
1
31849.

~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" kétoldalas Ag emlékérem füllel, előlapján 2db rubinnal díszítve, tanúsítvánnyal, eredeti díszkiadásban (0,999/~29mm) T:AU patina
1
31850.

1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" kétoldalas Ag emlékérem füllel, előlapján 2db rubinnal díszítve, tanúsítvánnyal, eredeti díszkiadásban (0,999/~29mm) T:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)
1
31851.

1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP)
1
31852.

1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1993. "15. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." egyoldalas aranyozott fém emlékérem sérült műanyag tokban (42mm) T:AU
1
31853.

1993. "15. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." egyoldalas aranyozott fém emlékérem sérült műanyag tokban (42mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére - Vitézi Jelvény" Ag emlékérem, műanyag tokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (32,98g/0.925/40mm) T:AU (PP)
1
31854.

1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére - Vitézi Jelvény" Ag emlékérem, műanyag tokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (32,98g/0.925/40mm) T:AU (PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
1995. "83. Attila Cserkészcsapat Emlékérme 1920-1995" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: H.R. (72mm) T:AU patina
1
31855.

1995. "83. Attila Cserkészcsapat Emlékérme 1920-1995" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: H.R. (72mm) T:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1996. "Magyarország halma - Millenium 1896 - A Honfoglalás emlékére 1996" aranyozott Cu emlékérem, hátlapon a Himnusz első soraival (42,5mm) T:AU (PP)
1
31856.

1996. "Magyarország halma - Millenium 1896 - A Honfoglalás emlékére 1996" aranyozott Cu emlékérem, hátlapon a Himnusz első soraival (42,5mm) T:AU (PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" bronz emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:AU (PP)
1
31857.

1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" bronz emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:AU (PP)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000. "50 éves a magyar szervezett vérellátás / Emberségből vér - vérből élet" ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:XF
1
31858.

2000. "50 éves a magyar szervezett vérellátás / Emberségből vér - vérből élet" ezüstpatinázott emlékérem (42,5mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU
1
31859.

2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU
1
31860.

2000. "MÉE köszönti az Államalapítás ezredik évfordulóját" kétoldalas bronz naptárérem (42,5mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse