Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

1977. "VI. Országos Diáknapok Sopron 1977 / Sopron 1277-1977" kétoldalas, öntött bronz plakett, jelzetlen Renner Kálmán(?) (88mm) T:AU
31825.

Rufpreis:
4 000 HUF

1978. "Öntödei Vállalat - 15 éves - 1978 / Acélöntő és Csőgyár - Eger, Kisvárda, Komárom, KÖVAC, Mohács, ÖFAC, Sopron, Szeged, Újpest" kétoldalas bronz emlékérem (75mm) T:AU
31826.

Rufpreis:
5 000 HUF

1978. "Károlyi emlékülés, Parádfürdő 1978" egyoldalas bronz emlékérem különálló fa talapzaton (80mm, talapzat: 129x106mm) T:UNC
31827.

Rufpreis:
8 000 HUF

1980. "Szikszó 700 éves 1280-1980" bronz emlékérem (50mm) T:AU
31828.

Rufpreis:
2 000 HUF

1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok Moszkva 1980 - Misa maci" jelzett Ag bélyegérem + naptárérem Ag "Állami Pénzverős" tokban (~3,40g + 5,57g/0.835/27x22mm , 24mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
31829.

Rufpreis:
2 400 HUF

~1980. "Csongrád Megyei Tanács Végrehajtóbizottsága, Szeged - 10 éves tanácsi munkáért" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1,1-
31830.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (8,25g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. - L. Popov - V. Rjumin" jelzett Ag bélyegérem (3,33g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,66g/0.835/22x37mm) a három együtt sérült eredeti tokban T:AU (eredetileg PP) patina
31831.

Rufpreis:
10 000 HUF

1981. "Clean Steel International Conference, Nemzetközi Konferencia Balatonfüred" ezüstpatinázott bronz emlékérem a selmecbányai tanulmányi érem kémlészeti érmének képével (45mm) T:AU,XF kis ph.
31832.

Rufpreis:
1 000 HUF

1982. "Sziklai Sándor Általános Iskola 1982 - BP. XIV Május 1. u 9-15." egyoldalas, öntött bronz plakett (102x102mm) T:AU,XF
31833.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

1983. "Szent István Bazilika Budapest - Felújítás kezdete 1983 / Bazilikánk a Szent Jobb őrző szentélye - Dextera Sancti Stephani Regis" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:UNC
31834.

Rufpreis:
2 000 HUF

1983. "Sobieski János lengyel király / Szécsény visszafoglalása emlékére 1683-1983" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) + Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Elisabetha Regina Hungariae - Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1837-1987" bronz emlékérem (43mm) T:UNC,AU
31835.

Rufpreis:
1 800 HUF

1984 "MÉE Gyöngyösi csoport - Gyöngyös 1334-1984" bronz piefort emlékérem (42,5mm) T:UNC, AUNC
31836.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF