Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

~1970-1980. "20 éves államigazgatási emlékérem - Csongrád megyei Tanács Végrehajtóbizottsága - Szeged" ezüstpatinázott bronz emlékérem (70mm) T:XF patina
31813.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

~1970. "Videoton" aranyozott fém plakett eredeti tokban (56x76mm) T:AU
31814.

Rufpreis:
1 000 HUF

1971. "Járási Úttörő Olimpia 1970-1971" egyoldalas szinterezett fém arany, ezüst és bronz plakett (70x50mm) T:1-,2
31815.

Rufpreis:
1 000 HUF

1972. "OMBKE - Az Ujbányai Tűzgép 1722" egyoldalas fém plakett (51x80,5mm) T:AU,XF
31816.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sopron 1972.XI.9-10. "V. Soproni Temperöntési és Mintakészítési Napok. OMBKE Öntödei Szakosztályának Soproni Csoportja" öntött bronz plakett, hátoldalán filc bevonattal (73x154mm) T:AU
31817.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

1973. "43. sz. Állami Építőipari Vállalat - XXV / 25 éve az állami építőiparban a 100 éves Budapestért - 1948-1973" ötszögletű bronz emlékplakett (71x71mm) + "43. sz. Állami Építőipari Vállalat / Törzsgárda 30 év" bronz emlékérem (69mm) (2x) + "43. sz. Állami Építőipari Vállalat / Törzsgárda 35 év" bronz emlékérem (67mm) T:AU,XF
31818.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1973. "KSZI Könnyűipari Szervezési Intézet Budapest 1963-1973" egyoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (61x91mm) T:AU ph.
31819.

Rufpreis:
2 000 HUF

1975. "Kilencedik Kerületért - 1945-1975" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán "Zala Tibor 1975" gravírozással (82mm) T:XF
31820.

Rufpreis:
1 600 HUF

1975. "30 éve szabad 760 éves városunk" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti sérül tokban (110mm) T:AU
31821.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1975. "Északmagyarországi Állami Építőipari Vállalat Miskolc 1975" kétoldalas, öntött bronz plakett (77mm) T:AU,XF
31822.

Rufpreis:
5 000 HUF

1975. "Külkereskedelmi Főiskola / Gloria Laboris - 10" kétoldalas bronz emlékérem "Zachár Zsófia 1965-1975" gravírozással (76mm) T:AU
31823.

Rufpreis:
8 000 HUF

1976. "Hetvenöt éves a Vasgyári Kórház 1976" kétoldalas, öntött bronz plakett (100-101mm) T:AU,XF kis patina
31824.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF