Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3085160
31813
476
500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
~1970-1980. "20 éves államigazgatási emlékérem - Csongrád megyei Tanács Végrehajtóbizottsága - Szeged" ezüstpatinázott bronz emlékérem (70mm) T:XF patina 3109313
31814
476
Numismatik
~1970. "Videoton" aranyozott fém plakett eredeti tokban (56x76mm) T:AU 2822488
31815
476
Numismatik
1971. "Járási Úttörő Olimpia 1970-1971" egyoldalas szinterezett fém arany, ezüst és bronz plakett (70x50mm) T:1-,2
3147477
31816
476
Numismatik
1972. "OMBKE - Az Ujbányai Tűzgép 1722 " egyoldalas fém plakett (51x80,5mm) T:AU,XF
3178167
31817
476
6500
Numismatik
Sopron 1972.XI.9-10. "V. Soproni Temperöntési és Mintakészítési Napok. OMBKE Öntödei Szakosztályának Soproni Csoportja" öntött bronz plakett, hátoldalán filc bevonattal (73x154mm) T:AU 3239199
31818
476
Numismatik
1973. "43. sz. Állami Építőipari Vállalat - XXV / 25 éve az állami építőiparban a 100 éves Budapestért - 1948-1973" ötszögletű bronz emlékplakett (71x71mm) + "43. sz. Állami Építőipari Vállalat / Törzsgárda 30 év" bronz emlékérem (69mm) (2x) + "43. sz. Állami Építőipari Vállalat / Törzsgárda 35 év" bronz emlékérem (67mm) T:AU,XF 3200513
31819
476
Numismatik
1973. "KSZI Könnyűipari Szervezési Intézet Budapest 1963-1973 " egyoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (61x91mm) T:AU ph.
3236401
31820
476
Numismatik
1975. "Kilencedik Kerületért - 1945-1975" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátoldalán "Zala Tibor 1975" gravírozással (82mm) T:XF
3182372
31821
476
Numismatik
1975. "30 éve szabad 760 éves városunk " egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti sérül tokban (110mm) T:AU
3178205
31822
476
Numismatik
1975. "Északmagyarországi Állami Építőipari Vállalat Miskolc 1975 " kétoldalas, öntött bronz plakett (77mm) T:AU,XF
3128188
31823
476
Numismatik
1975. "Külkereskedelmi Főiskola / Gloria Laboris - 10 " kétoldalas bronz emlékérem "Zachár Zsófia 1965-1975" gravírozással (76mm) T:AU
3179709
31824
476
4400
Numismatik
1976. "Hetvenöt éves a Vasgyári Kórház 1976" kétoldalas, öntött bronz plakett (100-101mm) T:AU,XF kis patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF