Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

1867. "Érem I. Ferenc József budai koronázására" ezüstözött bronz emlékérem "A BUDA PESTI KORONÁZÁS EMLÉKÜL 1867 JUNIUS 8 ÁN / EMLÉKÜL AZ 1865. ÉVI ORSZÁG GYÜLÉS MEGNYITÁSÁRA PESTEN - ORSZÁG HÁZ", "EMLÉK PÉNZ - DENK MÜNZE" peremirattal (38mm) T:XF patina
31776.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1867. "I. Ferenc József budai koronázására" bronz koronázási zseton. "EMLÉK PÉNZ - UNGARISCHE DENK MÜNZE" peremirattal. "A BUDA PESTI KORONÁZÁS 1867 JUNIUS 8-ÁN / ÉLJEN A HAZA ÉS AZ ALKOTMÁNY" (31mm) T:VF
31777.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

31778.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1867. "I. Ferenc József budai koronázására" bronz koronázási zseton. "A BUDA PESTI KORONÁZÁS 1867 JUNIUS 8-ÁN / ÉLJEN A HAZA ÉS AZ ALKOTMÁNY", "EMLÉK PÉNZ - DENK MÜNZE" peremirattal (31mm) T:XF lapkahiba
31779.

Rufpreis:
5 000 HUF

1876. "Országos Kiállítási Emlék 1876 / Grossmann Testvérek az Arany Golyóhoz Szegeden" kétoldalas Sn emlékérem "Britannia Metall" gyártói jelzéssel (32mm) T:XF patina, ph.
31780.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

31781.

Rufpreis:
1 400 HUF

1895. "Magyar ország ezeréves fennállása - Árpád - I. Fer. Józs. 896-1896 / Ezredéves Országos Kiállítás - Emlék érem 896 1896" kétoldalas bronz emlékérem füllel (35mm) T:XF patina
31782.

Rufpreis:
8 000 HUF

1896. "Az ezredév emlékére - 896-1896 / Makó Város Képviselete" bronz érem füllel (29mm) T:XF patina
31783.

Rufpreis:
4 000 HUF

1896. "Árpád a honalapító 896-1896 / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896" aranyozott bronz jubileumi emlékérem füllel (28mm) T:AU patina
31784.

Rufpreis:
3 000 HUF

1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32mm) T:XF
31785.

Rufpreis:
3 000 HUF

1896. "Ezredéves Történetünk Ezredekre Remény Nekünk - Honfoglalás" millenniumi bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner A. (32mm) T:F több ph.
31786.

Rufpreis:
1 600 HUF

1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF ph, kopott aranyozás, patina
31787.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF