https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Stich Zahl der Lose: 57
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3202633
11158
476
0
3200
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1750 A Szentháromságot ábrázoló kőnyomatos, litografált szentkép 7,5x13 cm 3202796
11159
476
0
3200
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1750 Réznyomatos szentkép 10x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3220706
11160
476
0
16000
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
[A drezdai új piacépület tervei] vordere Facciata zur Haupt Wache auf dem neuem Markt in Dresden. 5 db látkép és alaprajz. ca 1750 Martin Engelbrecht rézmetszete. / Plan of a ship-mill. Engraving 28x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3218306
11161
476
0
1600
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
XIX. sz. Kaart van Jerusalem en de omstreken, Jeruzsálem térképe, litográfia, papír, holland nyelven, üvegezett fa keretben, 22x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3080703
11162
476
0
800
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
L'interméde - a közjáték. Rézmetszet, papír. Jelzett. 24x35 cm jean Beraud után Ed. Ramus.
Das Lot is nicht erreichbar
3080686
11163
476
0
1400
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Széna gyűjtés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Széle kissé foltos, 32x44 cm Félbe hajtva
Das Lot is nicht erreichbar
3062485
11164
476
0
1200
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
Galics (Oroszország). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, kissé foltos, 10x15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3026443
11165
476
0
3200
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Bécs, Stephansdom. Akvarellel színezett metszet, papír, üvegezett fakeretben, 22,5x16
Das Lot is nicht erreichbar
2866656
11166
476
0
2000
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
1941 Atelier Sopra női divat nyomat paszpartuban 24x34 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3161346
11167
476
0
2800
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
Faria jelzéssel: Táncoló alak (karikatúra), XIX sz. vége. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett fakeretben. 32×25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3178110
11168
476
0
2200
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Az almánfalvai Niamessny család címere. Litografált címerrajz 10x16 cm, lap 25x35 cm 3178107
11169
476
0
2200
Engravings
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 A Timáry család címere. Litografált címerrajz 10x16 cm, lap 25x35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse