https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Stich

Zahl der Lose: 57

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1750 A Szentháromságot ábrázoló kőnyomatos, litografált szentkép 7,5x13 cm
1
11158.

cca 1750 A Szentháromságot ábrázoló kőnyomatos, litografált szentkép 7,5x13 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1750 Réznyomatos szentkép 10x17 cm
1
11159.

cca 1750 Réznyomatos szentkép 10x17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
[A drezdai új piacépület tervei] vordere Facciata zur Haupt Wache auf dem neuem Markt in Dresden. 5 db látkép és alaprajz. ca 1750 Martin Engelbrecht rézmetszete. / Plan of a ship-mill. Engraving 28x17 cm
1
11160.

[A drezdai új piacépület tervei] vordere Facciata zur Haupt Wache auf dem neuem Markt in Dresden. 5 db látkép és alaprajz. ca 1750 Martin Engelbrecht rézmetszete. / Plan of a ship-mill. Engraving 28x17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
XIX. sz. Kaart van Jerusalem en de omstreken, Jeruzsálem térképe, litográfia, papír, holland nyelven, üvegezett fa keretben, 22x16 cm
1
11161.

XIX. sz. Kaart van Jerusalem en de omstreken, Jeruzsálem térképe, litográfia, papír, holland nyelven, üvegezett fa keretben, 22x16 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
L'interméde - a közjáték. Rézmetszet, papír. Jelzett. 24x35 cm jean Beraud után Ed. Ramus.
1
11162.

L'interméde - a közjáték. Rézmetszet, papír. Jelzett. 24x35 cm jean Beraud után Ed. Ramus.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Széna gyűjtés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Széle kissé foltos, 32x44 cm Félbe hajtva
1
11163.

Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Széna gyűjtés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Széle kissé foltos, 32x44 cm Félbe hajtva

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Galics (Oroszország). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, kissé foltos, 10x15,5 cm
1
11164.

Galics (Oroszország). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, kissé foltos, 10x15,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jelzés nélkül: Bécs, Stephansdom. Akvarellel színezett metszet, papír, üvegezett fakeretben, 22,5x16
1
11165.

Jelzés nélkül: Bécs, Stephansdom. Akvarellel színezett metszet, papír, üvegezett fakeretben, 22,5x16

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941 Atelier Sopra női divat nyomat paszpartuban 24x34 cm
1
11166.

1941 Atelier Sopra női divat nyomat paszpartuban 24x34 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Faria jelzéssel: Táncoló alak (karikatúra), XIX sz. vége. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett fakeretben. 32×25 cm
1
11167.

Faria jelzéssel: Táncoló alak (karikatúra), XIX sz. vége. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett fakeretben. 32×25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Az almánfalvai Niamessny család címere. Litografált címerrajz 10x16 cm, lap 25x35 cm
1
11168.

cca 1900 Az almánfalvai Niamessny család címere. Litografált címerrajz 10x16 cm, lap 25x35 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900 A Timáry család címere. Litografált címerrajz 10x16 cm, lap 25x35 cm
1
11169.

cca 1900 A Timáry család címere. Litografált címerrajz 10x16 cm, lap 25x35 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse