Stich Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3076540
11146
476
Engravings
cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
3234179
11147
476
Engravings
Jules Hanriot: Erotikus jelenet. Rézmetszet. Jelzett,. 12x8 cm Ü vegezett keretben 3227087
11148
476
Engravings
cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet, egyik Rubens után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és foltos, 20x14,5 cm.
3232175
11149
476
Engravings
Firenze látképe (Florenz), acélmetszet, papír, jelzés nélkül, 9x14 cm, üvegezett fakeretben
3232177
11150
476
Engravings
Znaim (Znaym, Znojmo) látképe a várral, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, 10x16 cm, üvegezett fakeretben 3232183
11151
476
Engravings
Kastély Saint-Cloudban (Franciaország), metszet, papír, jelzés nélkül, 9x13 cm, üvegezett fakeretben
3227061
11152
476
Engravings
cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet Jézus életéből, egyik Jordaens után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és kissé foltos, 20x14,5 cm.
3231456
11153
476
Engravings
Sébastien Leclerc (1637-1714): Kis-Kálló erődítménye. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. 14×17 cm.
3233814
11154
476
Engravings
cca 1840 Bécsi részlet. Színezett litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 17x23 cm
3232229
11155
476
3800
Engravings
Herkules halála, XIX sz.. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 35×29,5 cm 3227079
11156
476
Engravings
cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet, egyik Bassano után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és kissé foltos, 20x14,5 cm.
3239943
11157
476
3200
Engravings
cca 1880, Jókai Mór. Acélmetszet, papír, 18x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF