Stich

Zahl der Lose: 57

cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
11146.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jules Hanriot: Erotikus jelenet. Rézmetszet. Jelzett,. 12x8 cm Ü vegezett keretben
11147.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet, egyik Rubens után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és foltos, 20x14,5 cm.
11148.

Rufpreis:
5 000 HUF

Firenze látképe (Florenz), acélmetszet, papír, jelzés nélkül, 9x14 cm, üvegezett fakeretben
11149.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Znaim (Znaym, Znojmo) látképe a várral, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, 10x16 cm, üvegezett fakeretben
11150.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kastély Saint-Cloudban (Franciaország), metszet, papír, jelzés nélkül, 9x13 cm, üvegezett fakeretben
11151.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet Jézus életéből, egyik Jordaens után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és kissé foltos, 20x14,5 cm.
11152.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sébastien Leclerc (1637-1714): Kis-Kálló erődítménye. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. 14×17 cm.
11153.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1840 Bécsi részlet. Színezett litográfia, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 17x23 cm
11154.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herkules halála, XIX sz.. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 35×29,5 cm
11155.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1750-1800 4 db bibliai-egyházi témájú metszet, egyik Bassano után, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, latin és német nyelvű feliratokkal, lap széle részben kissé sérült és kissé foltos, 20x14,5 cm.
11156.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1880, Jókai Mór. Acélmetszet, papír, 18x13 cm
11157.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF