Stich

Zahl der Lose: 57

11122.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11123.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1700 Execution des Grafen Thomae von Stafford Statthalter in Irland auf de Tawersplatz in London, 12 Mai 1641. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Apró foltokkal. Paszpartuban. 19x26 cm
11124.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Svéd tüzijáték (megjelent. Merian, 1674). Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Apró lapszéli sérüléssel. Paszpartuban. 26x37 cm
11125.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1860-1870 Slowikowski Ádám után: Besztercebánya (Flussdorfer vendéglőjéből fölvéve) / Neusohl (aufgenommen vom Gasthause Flussdorfer). Színes litográfia, papír. Pest, Leitner M. L. nyomása. Dekoratív, üvegezett fakeretben, foltos, körbevágva, látható méret: 19,5x24,5 cm
11126.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
17

Johann Elias Ridinger (1698-1767): Sólyomvadászat, 1750 k.. Színezett Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 24x20 cm
11127.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hajómalom terve, ca 1750 Martin Engelbrecht. Rézmetszet. / Plan of a ship-mill. Engraving 28x17 cm
11128.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jakob Alt (1789-1872) után, Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Kloster Klein=Mariazell bei Ofen (Óbuda-Kiscell). Színezett litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos, körbevágva. Fakeretben, 25,5×35,5 cm /
11129.

Rufpreis:
12 000 HUF

11130.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

11131.

Rufpreis:
5 000 HUF

11132.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1850 A Trentsin teplitzi fürdő. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Foxing foltos. Üvegezett fakeretben. 21x31 cm
11133.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF