Stich

Zahl der Lose: 57

Utagawa Hiroshige (1797-1858): Hirtelen zápor az Ohashi hídon. Színezett fametszet, papír. Jelzett a metszeten. XIX. sz. vége/XX. sz. eleje. Üvegezett, régi fakeretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferencz budapesti képkeretező 1930 körüli címkéjével. 27x18 cm /
11134.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
23

6 db XIX. századi angol metszet (London Bridge 1745., a Hyde Park szobrai, stb.), nagyrészt jó állapotban, apró lapszéli sérülésekkel, lapméret: 25,5x16,5 cm
11135.

Rufpreis:
2 000 HUF

11136.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1836 Dorneck, Joseph (működött Bécsben, az 1820-1830-as években): A visnyói templom (Felsővisnyó) Szűz Mária-szobra (Effigies B. Mariae Virg. in Ecclesia Vissnyov. Dioec. Nittrien Comitatu Trenchin). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 18x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
11137.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1820 Napóleon átveszi Bécs kulcsait, metszet, foltos, 10,5×12 cm
11138.

Rufpreis:
5 000 HUF

1858 50 db Biblia illusztráció Ó- és Újszövetség. Acélmetszetek, albumba ragasztva 33x26 cm
11139.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Azonosítatlan jelzéssel: Kijev látképe. Rézmetszet, merített papír, benyomott régi várospecsétekkel. Lapméret 42x26 cm / Engraved image on Kiev.
11140.

Rufpreis:
4 000 HUF

A bujdosó hazatérése. Litográfia, papír. Modern üvegezett keretben 35x42 cm
11141.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900-1910 4 db nagyméretű heliogravűr (festmény után, ill. szobrokról), jelzettek a metszeten, Druck & Verlag Gesellschaft f. vervielf. Kunst in Wien, kisebb lapszéli foltokkal, lapméret: 38x28 cm
11142.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gabriel Metsu (1629-1667): Die Wildbrethändlerin [A vadhúskereskedőnő], litográfia, papír, Dresden, Königliche Gemälde - Galerie, Hrsg. Franz Hanfstaengl, foltos, a szélén kis szakadással, kis lyukkal, 44x34 cm, teljes: 67x51 cm
11143.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kínai jelenet, litográfia, paszpartuban, 20×12,5 cm
11144.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai jelenet, litográfia, paszpartuban, 21×12 cm
11145.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF