Foto Zahl der Lose: 487
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3213515
16348
476
Photo
cca 1870-1910 Hölgyek és urak portréi (közte katonaportré), 6 db keményhátú fotó, klf. műtermekből (Gyulai Ferenc Sepsiszentgyörgy, Kozmata Ferenc Bp., Josef Hoffmann Bécs, stb.), változó állapotban, 10x6 cm és 24,5x17 cm között 3003515
16349
476
Photo
cca 1920 Diskay, tablófotó a hátoldalon nevekkel. 34x25 cm
3111195
16350
476
Photo
cca 1910 hajóút a görög tengeren. 3 db üveg diapozitív: sakkozók a fedélzeten, kapitány és más főtiszt, Taormina. Egyik negatívhoz a papírkép is. 18x12 cm 3160481
16351
476
Photo
3215305
16352
476
Photo
Egy cipősdoboznyi (kb. 500 db) vegyes régi és modern fotó 3187485
16353
476
Photo
Vegyes sport témájú fotók (közte tenisz, rúdugrás, siklórepülés, stb.), régi és modern, össz. 44 db, változó méretben és állapotban
3114844
16354
476
Photo
Kb. 410 db vegyes modern fotó (családi, utazási képek, stb.), dobozban 3184233
16355
476
900
Photo
Vegyes régi és modern esküvői fotók, össz. 14 db, változó méretben és állapotban
3156356
16356
476
Photo
cca 1920-1940 Csoportképek, iskolai osztályok, társaságok, 12 db kartonra kasírozott fotó, változó állapotban, 20x15 cm és 32x26 cm között
3187460
16357
476
Photo
19 db üres negatív tartó tasak (Agfa, Főfoto), néhányon sérülésekkel, 21x6 cm körüli méretben
3240486
16358
476
Photo
Színészeket, színdarabokat ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 21 db, változó állapotban, 6x4 cm és 24x18 cm között
3238012
16359
476
Photo
cca 1910-1990 Cipősdoboznyi vegyes fotó, rendezetlen, több száz darab Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF