Foto

Zahl der Lose: 487

cca 1870-1910 Hölgyek és urak portréi (közte katonaportré), 6 db keményhátú fotó, klf. műtermekből (Gyulai Ferenc Sepsiszentgyörgy, Kozmata Ferenc Bp., Josef Hoffmann Bécs, stb.), változó állapotban, 10x6 cm és 24,5x17 cm között
16348.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1920 Diskay, tablófotó a hátoldalon nevekkel. 34x25 cm
16349.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910 hajóút a görög tengeren. 3 db üveg diapozitív: sakkozók a fedélzeten, kapitány és más főtiszt, Taormina. Egyik negatívhoz a papírkép is. 18x12 cm
16350.

Rufpreis:
1 800 HUF

16351.

Rufpreis:
1 800 HUF

Egy cipősdoboznyi (kb. 500 db) vegyes régi és modern fotó
16352.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vegyes sport témájú fotók (közte tenisz, rúdugrás, siklórepülés, stb.), régi és modern, össz. 44 db, változó méretben és állapotban
16353.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kb. 410 db vegyes modern fotó (családi, utazási képek, stb.), dobozban
16354.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes régi és modern esküvői fotók, össz. 14 db, változó méretben és állapotban
16355.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1920-1940 Csoportképek, iskolai osztályok, társaságok, 12 db kartonra kasírozott fotó, változó állapotban, 20x15 cm és 32x26 cm között
16356.

Rufpreis:
2 000 HUF

19 db üres negatív tartó tasak (Agfa, Főfoto), néhányon sérülésekkel, 21x6 cm körüli méretben
16357.

Rufpreis:
1 200 HUF

Színészeket, színdarabokat ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 21 db, változó állapotban, 6x4 cm és 24x18 cm között
16358.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910-1990 Cipősdoboznyi vegyes fotó, rendezetlen, több száz darab
16359.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF