Foto Zahl der Lose: 487
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3239804
16204
476
Photo
cca 1930, Fotómontázs gyermekekkel és vízimalommal, 9x12 cm
3195704
16205
476
Photo
cca 1950 Rákosi-korszak, kulturális rendezvényekről készült felvételek: Dolgozó Ifjúság Szövetsége (DISZ) kultúrverseny, Magyar-Szovjet Társaság rendezvény, könyvnap, stb.; össz. 11 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva, 13x8 cm körül
3120395
16206
476
Photo
1925 MÁVAG "Élet" dalkör, jelzés nélküli fotó, kissé sérült, 11,5x17,5 cm 3240242
16207
476
Photo
cca 1940-57 3 db fotós tasak negatívokkal
3220129
16208
476
Photo
cca 1950-1970 BKV ellenőrök, járművezetők, stb., 7 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva, változó méretben és állapotban
3148701
16209
476
Photo
cca 1930-1940 Társaság a Szépművészeti Múzeum lépcsőjén, jelzés nélküli fotó, kissé viseltes állapotban, 14x8,5 cm + 1923 "Emlékül Édes kis Bánffi Rózsinak - Magyar falu", csoportkép, a hátoldalon feliratozott fotólap, 13,5x8,5 cm
3219733
16210
476
Photo
1909 Társaság fotója, keményhátú fotó hátoldalon feliratozva, 12×9 cm 3214652
16211
476
Photo
cca 1880-81 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Pribék A. és Bülch székesfehérvári műterméből, hátoldalán nevesített és datált (Steiner Julcsa, Julius 22., 1880. Nagykanizsa, 1881), felületi apró törésnyommal, szélein kopott. 10,5x6,5 cm 3217311
16212
476
Photo
cca 1900 Férfiportré, keményhátú fotó Gévay Béla szegedi műterméből, hátoldalon a műterem képével, kopásnyomokkal, 12,5×9 cm
3216422
16213
476
Photo
cca 1865-1875 Keményhátú portrék, 7 db, budapesti, pozsonyi és bécsi műtermekből, 10,5×6,5 cm 3216455
16214
476
Photo
cca 1910 Hetes gyerek a parókián, keményhátú fotó 12,5×8 cm
2907842
16215
476
Photo
1949 Vaskereskedők a 3 éves terv szolgálatában, fotólap, törésekkel, 14,5x8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF