Foto

Zahl der Lose: 487

cca 1930, Fotómontázs gyermekekkel és vízimalommal, 9x12 cm
16204.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1950 Rákosi-korszak, kulturális rendezvényekről készült felvételek: Dolgozó Ifjúság Szövetsége (DISZ) kultúrverseny, Magyar-Szovjet Társaság rendezvény, könyvnap, stb.; össz. 11 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva, 13x8 cm körül
16205.

Rufpreis:
2 000 HUF

1925 MÁVAG "Élet" dalkör, jelzés nélküli fotó, kissé sérült, 11,5x17,5 cm
16206.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1940-57 3 db fotós tasak negatívokkal
16207.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1950-1970 BKV ellenőrök, járművezetők, stb., 7 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva, változó méretben és állapotban
16208.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1930-1940 Társaság a Szépművészeti Múzeum lépcsőjén, jelzés nélküli fotó, kissé viseltes állapotban, 14x8,5 cm + 1923 "Emlékül Édes kis Bánffi Rózsinak - Magyar falu", csoportkép, a hátoldalon feliratozott fotólap, 13,5x8,5 cm
16209.

Rufpreis:
2 000 HUF

1909 Társaság fotója, keményhátú fotó hátoldalon feliratozva, 12×9 cm
16210.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1880-81 Fiatal hölgy portréja, keményhátú fotó Pribék A. és Bülch székesfehérvári műterméből, hátoldalán nevesített és datált (Steiner Julcsa, Julius 22., 1880. Nagykanizsa, 1881), felületi apró törésnyommal, szélein kopott. 10,5x6,5 cm
16211.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Férfiportré, keményhátú fotó Gévay Béla szegedi műterméből, hátoldalon a műterem képével, kopásnyomokkal, 12,5×9 cm
16212.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1865-1875 Keményhátú portrék, 7 db, budapesti, pozsonyi és bécsi műtermekből, 10,5×6,5 cm
16213.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1910 Hetes gyerek a parókián, keményhátú fotó 12,5×8 cm
16214.

Rufpreis:
1 600 HUF

1949 Vaskereskedők a 3 éves terv szolgálatában, fotólap, törésekkel, 14,5x8,5 cm
16215.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF