Foto

Zahl der Lose: 487

cca 1940 Gyerekek vetítésen, Dulovits Jenő (1903-1972) pecséttel jelzett felvételei, 2 db fotó, 12x9 cm
16192.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1880-1940 össz. 21 db vegyes fotó és fotólap tétel: 10 db keményhátú reprodukciós fotó szobor és festmény témában, közte Canova Vénusz, 1800-1890 k., 10x6 cm k. méretben + 11 db fotólap, többségében portré, egy velencei részlet, 14x9 cm
16193.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1900-1910 Kisfiú játék puskával és karikával, vizitkártya Méria és Társa budapesti műterméből, dekoratív szecessziós hátlappal, 11x6,5 cm
16194.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1910 Hölgy portréja két különböző nézetből, fotó, 12x9 cm
16195.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1880-1890 Fiú és férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Zombor, Stojanovits Tihamér műterméből, 10,5x6,5 cm körüli méretben
16196.

Rufpreis:
1 600 HUF

cc 1940 5 db budapesti városképes és 10 db színész fotó 4x6 cm
16197.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1870 Férfiportré, keményhátú fotó Prager budai műterméből, 10,5×6,5 cm
16198.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910-1940 32 db régi fotólap: jelmezes csoportképek, elegáns urak, sakkozók, strandolók, stb.; vegyes állapotban, 13,5x8,5 cm körül
16199.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1950-1960 Jelenetek magyar filmekből és színdarabokból, 10 db fotó, közte 4 db jelzett, 9×12 cm
16200.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelenetek magyar filmekből és színdarabokból, 15 db fotó, közte 5 db pecséttel jelzett (egyik Keleti Éva), 6×9 és 9×14 cm közötti méretekben
16201.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1910-1940 Kolozsvári fotósok (Dunky, Jovánovics, Belle Zoltán Foto Hévizi stb.) 12 db fotólapja, többségében hölgy és gyerekportrék, közte egy I. világháborús katona családja körében, többségében jelzett és hátoldali feliratokkal, némelyik felületén törésnyom, 9×13 cm
16202.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910-1940 össz.18 db fotólapja, érdekesebb darabokkal (társaságok, fürdőzők, zenekar, tánc, turbános katonák puskákkal stb.), részben jelzett és hátoldali feliratokkal, 9×13 cm körüli méretekben
16203.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF