Foto Zahl der Lose: 487
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3198094
16192
476
Photo
cca 1940 Gyerekek vetítésen, Dulovits Jenő (1903-1972) pecséttel jelzett felvételei, 2 db fotó, 12x9 cm 3084087
16193
476
Photo
cca 1880-1940 össz. 21 db vegyes fotó és fotólap tétel: 10 db keményhátú reprodukciós fotó szobor és festmény témában, közte Canova Vénusz, 1800-1890 k., 10x6 cm k. méretben + 11 db fotólap, többségében portré, egy velencei részlet, 14x9 cm 3140089
16194
476
Photo
cca 1900-1910 Kisfiú játék puskával és karikával, vizitkártya Méria és Társa budapesti műterméből, dekoratív szecessziós hátlappal, 11x6,5 cm
3198081
16195
476
Photo
cca 1900-1910 Hölgy portréja két különböző nézetből, fotó, 12x9 cm
3026265
16196
476
Photo
cca 1880-1890 Fiú és férfi portréja, 2 db keményhátú fotó Zombor, Stojanovits Tihamér műterméből, 10,5x6,5 cm körüli méretben
3142077
16197
476
Photo
cc 1940 5 db budapesti városképes és 10 db színész fotó 4x6 cm
3239475
16198
476
Photo
cca 1870 Férfiportré, keményhátú fotó Prager budai műterméből, 10,5×6,5 cm
3237232
16199
476
Photo
cca 1910-1940 32 db régi fotólap: jelmezes csoportképek, elegáns urak, sakkozók, strandolók, stb.; vegyes állapotban, 13,5x8,5 cm körül
3204459
16200
476
Photo
cca 1950-1960 Jelenetek magyar filmekből és színdarabokból, 10 db fotó, közte 4 db jelzett, 9×12 cm
3204298
16201
476
Photo
Jelenetek magyar filmekből és színdarabokból, 15 db fotó, közte 5 db pecséttel jelzett (egyik Keleti Éva), 6×9 és 9×14 cm közötti méretekben
3239993
16202
476
Photo
cca 1910-1940 Kolozsvári fotósok (Dunky, Jovánovics, Belle Zoltán Foto Hévizi stb.) 12 db fotólapja, többségében hölgy és gyerekportrék, közte egy I. világháborús katona családja körében, többségében jelzett és hátoldali feliratokkal, némelyik felületén törésnyom, 9×13 cm
3239997
16203
476
3800
Photo
cca 1910-1940 össz.18 db fotólapja, érdekesebb darabokkal (társaságok, fürdőzők, zenekar, tánc, turbános katonák puskákkal stb.), részben jelzett és hátoldali feliratokkal, 9×13 cm körüli méretekben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF