Foto Zahl der Lose: 487
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3140618
16324
476
Photo
cca 1900-1910 Római viseletbe öltözött úr (színész?) fotója, kissé kopott, 18x10,5 cm
3140100
16325
476
Photo
cca 1900-1910 Gyár munkásokkal, ismeretlen helyszín, fotó, sérült kartonon, 17x12 cm 3220139
16326
476
Photo
A BKVT (Budapesti Közúti Vaspálya Társaság) 418-as pályaszámú villamosa (épült az 1890-es években) kívülről és belülről, 8 db színes fotó, 17,5x12,5 cm
3195924
16327
476
Photo
~1936 Miskolc, Zenepalota, Daláregylet hangversenye, Fekete Bertalan polgármester és Homrogdi Lichtenstein László főispán. Frisch Oszkár fényképészeti fotoriporter Miskolc, Horthy Miklós tér 9., szakadások 23,5x17,5 cm
3214990
16328
476
Photo
cca 1870-1880 Magyar diákok nevesített csoportképe, jelzés nélküli fotó, kartonon, sérült, 11,5x14 cm 3215119
16329
476
Photo
cca 1890-1900 Fiume, Vitányi Andor (?) mérnök síremléke, keményhátú fotó Ilario Carposio fényképész műterméből, kissé foltos, 21,5x13,5 cm
3221852
16330
476
Photo
1945 Budapest, háborús bűnösök nyilvános kivégzése, Rózsa György (?-?) budapesti fotóriporter hagyatékából 3 db modern nagyítás, 21x15 cm
3216417
16331
476
Photo
cca 1900 Gyerekek kertben, kartonra kasírozott fotó Hollenzer és Okos Bp. I. ker. műterméből, 17×8 cm 3216457
16332
476
Photo
cca 1900 Fiatalember puskával hölgyek társaságában, keményhátú fotó Mártonfy budapesti műerméből, foltos, 13,5×21,5 cm 3216415
16333
476
Photo
cca 1904 Zavidovici, Dervent, 2 db keményhátú fotó, egyiknél vágott karton, 16,5×11 és 16,5×22 cm
3217968
16334
476
3200
Photo
cca 1910 Hölgytársaságban, kartonra kasírozott fotó Burggraf (Johnstown) műterméből, sérült, 10,5×14,5 cm
3121494
16335
476
Photo
cca 1890-1910 Vegyes keményhátú portré, táj és városrészlet fotó tétel, össz. 9 db, többek közt Zágráb/Agram Akadémia; Faaki-tó, Ausztria; portrék budapesti (Kurzweil, Koller, Strelisky) és kassai műtermekből (Skalnik és Fia), részben kopott és sérült, 10,5x16,5 és 21x13 cm közötti méretekben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF