Foto

Zahl der Lose: 487

cca 1900-1910 Római viseletbe öltözött úr (színész?) fotója, kissé kopott, 18x10,5 cm
16324.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900-1910 Gyár munkásokkal, ismeretlen helyszín, fotó, sérült kartonon, 17x12 cm
16325.

Rufpreis:
3 000 HUF

A BKVT (Budapesti Közúti Vaspálya Társaság) 418-as pályaszámú villamosa (épült az 1890-es években) kívülről és belülről, 8 db színes fotó, 17,5x12,5 cm
16326.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1936 Miskolc, Zenepalota, Daláregylet hangversenye, Fekete Bertalan polgármester és Homrogdi Lichtenstein László főispán. Frisch Oszkár fényképészeti fotoriporter Miskolc, Horthy Miklós tér 9., szakadások 23,5x17,5 cm
16327.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1870-1880 Magyar diákok nevesített csoportképe, jelzés nélküli fotó, kartonon, sérült, 11,5x14 cm
16328.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1890-1900 Fiume, Vitányi Andor (?) mérnök síremléke, keményhátú fotó Ilario Carposio fényképész műterméből, kissé foltos, 21,5x13,5 cm
16329.

Rufpreis:
2 000 HUF

1945 Budapest, háborús bűnösök nyilvános kivégzése, Rózsa György (?-?) budapesti fotóriporter hagyatékából 3 db modern nagyítás, 21x15 cm
16330.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Gyerekek kertben, kartonra kasírozott fotó Hollenzer és Okos Bp. I. ker. műterméből, 17×8 cm
16331.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Fiatalember puskával hölgyek társaságában, keményhátú fotó Mártonfy budapesti műerméből, foltos, 13,5×21,5 cm
16332.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1904 Zavidovici, Dervent, 2 db keményhátú fotó, egyiknél vágott karton, 16,5×11 és 16,5×22 cm
16333.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Hölgytársaságban, kartonra kasírozott fotó Burggraf (Johnstown) műterméből, sérült, 10,5×14,5 cm
16334.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1890-1910 Vegyes keményhátú portré, táj és városrészlet fotó tétel, össz. 9 db, többek közt Zágráb/Agram Akadémia; Faaki-tó, Ausztria; portrék budapesti (Kurzweil, Koller, Strelisky) és kassai műtermekből (Skalnik és Fia), részben kopott és sérült, 10,5x16,5 és 21x13 cm közötti méretekben
16335.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF