Foto

Zahl der Lose: 487

cca 1920-40 Vadász puskával és vadászkutyával, keményhátú fotó, jelzés nélkül, 23x26 cm
16360.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1937 Bp., a Művezetők Országos Szövetsége 40 éves fennállása alkalmából tartott díszközgyűlés a Budai Vigadóban, nagyméretű fotó, Beller Rezső fényképész ,,Kurir" fotóriport vállalat pecsétjével jelzett, 23x17 cm. A hátoldali felirat és aláírás feltehetőleg Kratochvil (Kratochwill) Károly (1869-1946) katonatiszttől, a Székely Hadosztály volt parancsnokától származik, aki tagja volt a szövetségnek. (ld.: Művezetők Lapja XIX. évf. 19. sz., 1916. dec. 1., 254. old.)
16361.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy cipősdoboznyi régi és újabb fotó vegyesen sok tabló kép
16362.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1909 Temesvári "Ipar-összhang" Dalegylet, a lugosi Díjhangverseny emléke, Kalmár K temesvári fényképész címkével jelzett, nagyméretű tablófotója, plexiüvegezett fakeretben, 40x30 cm
16363.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1916 Úriember portréja, keményhátú fotó Strelisky budapesti Pintér udvari fiókjából, kissé foltos kartonnal, az egyik alsó sarkán apró sérüléssel, 26x16 cm
16364.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1910-1920 Strandoló hölgy fotója, a parti épület tetején "Miramar" feliratú táblával, fotó kartonon, 8x13 cm
16365.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1936 Vegyes fotó tétel, 10 db, keményhátú fotók és fotók vegyesen, változó állapotban, 18x24 cm és 10x6 cm közötti méretben.
16366.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1905-1925 Művészi portrék hölgyekről, lányokról, feltehetőleg Röckel János Dénes budapesti fényképész felvételei, össz. 9 db fotó, változó állapotban, 17x14 cm és 29x21,5 cm között
16367.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1934 Francia labdarúgócsapat fotója aláírással, füzetlapon 17x12 cm + képeslap Saint Raphaelben tartott mérkőzésről
16368.

Rufpreis:
3 000 HUF

16369.

Rufpreis:
3 000 HUF

10 db negatívtartó tasak, vegyes negatívokkal
16370.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-1940 Vegyes fényképek albumlapokon: utazás képei, katonák, a zsámbéki templom, a nagyvázsonyi Kinizsi-vár, stb.; összesen 45 db fotó, 10 különálló albumlapra ragasztva (+1 albumlap kézzel rajzolt térképpel), változó méretben és állapotban
16371.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF