Foto Zahl der Lose: 487
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3239482
16384
476
Photo
1899 Róm. kath. Főgymnasium I-ső osztálya, tablófotó, nevesítésekkel, egyedi, szárított növény applikációkkal díszített kartonon, viseltes állapotban, 30x24,5 cm
3239865
16385
476
Photo
Vegyes negatív tétel, egy kisebb doboznyi 3211049
16386
476
Photo
cca 1910-1940 Elegáns társaságok, esküvői fotók, portrék, össz. 10 db fotó, változó állapotban, 8,5x5,5 cm és 23x17,5 cm között
3205441
16387
476
17000
Photo
1938/1939 cca 180 darab kisméretű fotó, közte érsekújvári képekkel, helyi látványosságokkal, albumba rendezve, kísérőszövegekkel.
3207136
16388
476
2200
Photo
1926 Csapatfotó, Magyarság - Fer. Vasutas 5:2, sérült kartonra ragasztva, 15,5x23 cm
3238151
16389
476
Photo
cca 1865-1900 Vegyes keményhátú fotó tétel, 10,5×6,5 és 16,5×10,5 cm közötti méretekben 3233978
16390
476
Photo
cca 1960-1965 A Magyar Jégrevü "Paprikacoctail" c. új műsorának bemutatója, MTI Fotó, Mikó László felvétele, szélén kisebb sérüléssel, 26,5x18 cm
3233999
16391
476
Photo
cca 1960-1965 A Szőnyi Kőolajipari Vállalat vezérlőterme, MTI Fotó, Lajos György felvétele, szélén kis szakadással, 20,5x24,5 cm 3233995
16392
476
Photo
cca 1960-1965 A Magyar Honvédelmi Sportszövetség Steinmetz kapitány emlékversenye a Ferihegyi repülőtéren, MTI Fotó, Mikó László felvétele, 27x18,5 cm
3235506
16393
476
Photo
cca 1960-1965 Budapest, az apósa meggyilkolásáért a Legfelsőbb Bíróság által halálra ítélt Szarka László, MTI Fotó, Friedmann Endre felvétele, a szöveg egy része lekopott, 20,5x24 cm
3235527
16394
476
Photo
cca 1960-1965 Budapest, a bíróság felelősségre vonja Rózsa Ferenc autóbusz-kalauzt, miután egy jogtalanul vezetett autóbusszal halálos balesetet okozott, MTI Fotó, Friedmann Endre felvétele, kis felületi sérüléssel, 20,5x24,5 cm
3234365
16395
476
Photo
cca 1925 Umbo - eredetileg Otto Maximilian Umbehr (1902-1980) német fotóriporter és fotóművész alkotása (Modern riporter, fotómontázs), a néhai HA-FA könyvsorozat illusztrálására gyűjtött fényképek archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF