Foto

Zahl der Lose: 487

1899 Róm. kath. Főgymnasium I-ső osztálya, tablófotó, nevesítésekkel, egyedi, szárított növény applikációkkal díszített kartonon, viseltes állapotban, 30x24,5 cm
16384.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes negatív tétel, egy kisebb doboznyi
16385.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910-1940 Elegáns társaságok, esküvői fotók, portrék, össz. 10 db fotó, változó állapotban, 8,5x5,5 cm és 23x17,5 cm között
16386.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938/1939 cca 180 darab kisméretű fotó, közte érsekújvári képekkel, helyi látványosságokkal, albumba rendezve, kísérőszövegekkel.
16387.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

1926 Csapatfotó, Magyarság - Fer. Vasutas 5:2, sérült kartonra ragasztva, 15,5x23 cm
16388.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1865-1900 Vegyes keményhátú fotó tétel, 10,5×6,5 és 16,5×10,5 cm közötti méretekben
16389.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1960-1965 A Magyar Jégrevü "Paprikacoctail" c. új műsorának bemutatója, MTI Fotó, Mikó László felvétele, szélén kisebb sérüléssel, 26,5x18 cm
16390.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1960-1965 A Szőnyi Kőolajipari Vállalat vezérlőterme, MTI Fotó, Lajos György felvétele, szélén kis szakadással, 20,5x24,5 cm
16391.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1960-1965 A Magyar Honvédelmi Sportszövetség Steinmetz kapitány emlékversenye a Ferihegyi repülőtéren, MTI Fotó, Mikó László felvétele, 27x18,5 cm
16392.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1960-1965 Budapest, az apósa meggyilkolásáért a Legfelsőbb Bíróság által halálra ítélt Szarka László, MTI Fotó, Friedmann Endre felvétele, a szöveg egy része lekopott, 20,5x24 cm
16393.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1960-1965 Budapest, a bíróság felelősségre vonja Rózsa Ferenc autóbusz-kalauzt, miután egy jogtalanul vezetett autóbusszal halálos balesetet okozott, MTI Fotó, Friedmann Endre felvétele, kis felületi sérüléssel, 20,5x24,5 cm
16394.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1925 Umbo - eredetileg Otto Maximilian Umbehr (1902-1980) német fotóriporter és fotóművész alkotása (Modern riporter, fotómontázs), a néhai HA-FA könyvsorozat illusztrálására gyűjtött fényképek archívumából 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm
16395.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF