Foto Zahl der Lose: 487
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3202122
16240
476
Photo
cca 1880 Női és férfi portré, keményhátú fotó Zelesny Károly pécsi műterméből, 10,5×6,5 cm
3202111
16241
476
3200
Photo
cca 1865 Idős hölgy portréja, keményhátú fotó Foltényi Béla kassai (Felvidék) fényképész műterméből, 10,5×6,5 cm
3239489
16242
476
Photo
cca 1890-1910 Vegyes keményhátú fotó tétel, össz. 6 db, különféle műtermekből (Ravasz Imre, Arad; Deák Mihály, Nyíregyháza; Rásky Imre, Diósgyőr-Vasgyár; stb.), változó állapotban, 10,5x6 cm és 17x8,5 cm között 3240160
16243
476
Photo
cca 1935-40 Elegáns, divatos, fiatal art deco hölgy kalapban és kezében tükörrel, Agfacolor diapozitív, 5x5 cm 3238321
16244
476
Photo
cca 1910-1940 Hódmezővásárhely, régi fotólapok (kisgyermek ravatala, portrék, csoportképek), össz. 8 db, több klf. műteremből (Till Viktor, Plohn József, Lepage Lajos), változó állapotban, 14x9 cm körül 3204297
16245
476
Photo
Jelenetek magyar filmekből és színdarabokból, 15 db fotó, közte 2 db pecséttel jelzett (egyik Keleti Éva), 6×9 és 9×14 cm közötti méretekben
3204293
16246
476
Photo
Színpadi jelenetek, 15 db fotó, egyik hátoldalán pecséttel, 14×9 cm
3239976
16247
476
Photo
cca 1910-20 Csoportképek, életképek, össz. 10 db fotó, közte egy vadásztársaságról puskákkal, kutyával, gyerekekkel, jelzés nélkül, 9x12 cm 3240236
16248
476
Photo
cca 1906-40 össz. kb. 42 db fotólap, több gyerek portré (közte egy színezett), egy I. világháborús katona, egy vadász, csoportképek stb. Részben jelzett és sérült. 3233100
16249
476
Photo
cca 19921993 The Junglies c. angol rajzfilm sorozat színes diái, 7 db, 5x5 cm
3240647
16250
476
Photo
cca 1940, 20 darab fotónegatív autós kirándulásról, magyar rendszámú Adler Trumpf Junior kabrióval, sérült tartóban
3238092
16251
476
Photo
1899 Borsos Istvánné Hamza Paula leánykori portréja, keményhátú fotó Czernil esztergomi műterméből, hátoldalán későbbi autográf ajándékozási sorokkal (Drávaszerdahely, 1905), 20,5x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF