Foto

Zahl der Lose: 487

cca 1880 Női és férfi portré, keményhátú fotó Zelesny Károly pécsi műterméből, 10,5×6,5 cm
16240.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1865 Idős hölgy portréja, keményhátú fotó Foltényi Béla kassai (Felvidék) fényképész műterméből, 10,5×6,5 cm
16241.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1890-1910 Vegyes keményhátú fotó tétel, össz. 6 db, különféle műtermekből (Ravasz Imre, Arad; Deák Mihály, Nyíregyháza; Rásky Imre, Diósgyőr-Vasgyár; stb.), változó állapotban, 10,5x6 cm és 17x8,5 cm között
16242.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1935-40 Elegáns, divatos, fiatal art deco hölgy kalapban és kezében tükörrel, Agfacolor diapozitív, 5x5 cm
16243.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910-1940 Hódmezővásárhely, régi fotólapok (kisgyermek ravatala, portrék, csoportképek), össz. 8 db, több klf. műteremből (Till Viktor, Plohn József, Lepage Lajos), változó állapotban, 14x9 cm körül
16244.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelenetek magyar filmekből és színdarabokból, 15 db fotó, közte 2 db pecséttel jelzett (egyik Keleti Éva), 6×9 és 9×14 cm közötti méretekben
16245.

Rufpreis:
6 000 HUF

Színpadi jelenetek, 15 db fotó, egyik hátoldalán pecséttel, 14×9 cm
16246.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910-20 Csoportképek, életképek, össz. 10 db fotó, közte egy vadásztársaságról puskákkal, kutyával, gyerekekkel, jelzés nélkül, 9x12 cm
16247.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1906-40 össz. kb. 42 db fotólap, több gyerek portré (közte egy színezett), egy I. világháborús katona, egy vadász, csoportképek stb. Részben jelzett és sérült.
16248.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 19921993 The Junglies c. angol rajzfilm sorozat színes diái, 7 db, 5x5 cm
16249.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1940, 20 darab fotónegatív autós kirándulásról, magyar rendszámú Adler Trumpf Junior kabrióval, sérült tartóban
16250.

Rufpreis:
4 000 HUF

1899 Borsos Istvánné Hamza Paula leánykori portréja, keményhátú fotó Czernil esztergomi műterméből, hátoldalán későbbi autográf ajándékozási sorokkal (Drávaszerdahely, 1905), 20,5x11 cm
16251.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF