Katholikus Egyházi Zeneközlöny. Az egyházi zene összes ágaira kiterjedő havi folyóirat. III. évf. 1-12 sz. Szerk.: Kutschera József, Ernyey József, Langer Viktor. Bp., 1896, Pesti Könyvnyomda Rt., 100+4+8 p.+ 6 t. Korabeli aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, egy-két lapon kis szakadással.
Paolo Segneri: Pratica delle missioni del padre - - della Compagnia di Gesu' predicatore pontificio... Parte Prima - Parte Seconda. Venezia, 1714, Andrea Poletti, 16+118+2+99 p. Olasz nyelven. Korabeli álbordás egészbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkékkel, a 2. részben foltos lapokkal, a rézmetszetű táblák hiányoznak./ Paolo Segneri: Pratica delle missioni del padre - - della Compagnia di Gesu' predicatore pontificio... Parte Prima - Parte Seconda. Venezia, 1714, Andrea Poletti, 16+118+2+99 p. In Italian language. Leather-binding, with worn and spotty cover, with spotty pages in the second part, the copper engraving plates are missing.
Wilder P. Róbert: Missziói elhívás. Ford.: Draskóczy István. Bp., 1938., Magyar Református Külmissziói Szövetség. Hozzákötve: Carré E. G.: Hyde János az imádkozó misszionárius. Ford.: Fejér Gyula. Bp., én., Bethlen Gábor. Hozzákötve: Kádár Imre: Szedjétek össze a maradékot. Mit követel az Ige a testi és lelki Izraeltől. hn., én., Traktátus. Hozzákötve: Kagawa. A mi urunk Jézus Krisztus japáni útegyengetője, hű bizonysága. Bp., 1942., Bethlen Gábor. Hozzákötve: Bereczky Albert: A magyar protestantizmus a zsidóüldözés ellen. Bp., 1945., Református Traktátus. Hozzákötve: Külmissziói jubileumi emlékkönyv. Református Külmissziói Szemle II. Szerk.: Draskóczy László és Virágh Sándor. Bp., 1934., Magyar Református Külmissziói Szövetség. Átkötött félvászon-kötés.
Ecsedy Aladár műveiből összeállított kolligátum: A Golgota keresztje.; A tékozló fiú útján.; Énekel a szívem.; A mentő bárka.; Jöjj Jézushoz, gyermekem! Tahitótfalu, 1939-1947., Szerzői - Magyar Református Vasárnapi Iskolai Szövetség. Átkötött félvászon-kötés.
Kolligátum vallási művekből: Békési Andor: Aki győz...: Békési Andor: Isten embere a viharban. Bp., 1943-1944., Bethlen Gábor.; Szikszai Béni: Jó Pásztor.; Szikszai Béni: Halál és azután. Bp.,1944-1945., Bethánia.; Szücs Ernő: Predesztináció. Bp., Olajág.; Bereczky Albert: Miért?; Bereczky Albert: Az igazi vigasztalás. Bp., 1942.; Ravasz László: Kicsoda az ember?; Szabó Imre: A tékozló fiú útja. Bp., 1944., Szerzői. Átkötött félvászon-kötés.
Kolligátum vallási művekből: Czakó Jenő: A kegyelem munkájának rendje.; Théophile Spoerri: Miért éppen Jézus Krisztus?; Mándy Zoltán: A népfőiskolai mozgalom útja. / Szabó Zoltán: A keresztyén magyar népfőiskola elvi kérdései.; Veszprémi Bakony-Balatonvidéki Református Népfőiskola 1941-42. évi értesítője.; Prosch Károly: A KIE-munka.; Kiss Sándor: A KIE munka első korszaka.; Bodonhelyi József et alii: "Kövess engem!"; Békési Andor: A felemás biblia.; Pákozdy László Márton: Péter avagy Krisztus az egyház fundamentuma.; "Mi mégis harangozunk!"; Békefi Benő: A keresztről szóló beszéd.; Átkötött félvászon-kötés, változó állapotban, bejelölésekkel.
Napfelkölte. 39 ótestamentomi történet jó gyermekek számára. Ford.: Dr. Kiss Áron. Bp, 1876. K.n. (Hornyánszky Victor ny.). Kiadói kopottas félvászon-kötésben.
Makkai Sándor: Az egyház missziói munkája. Bp., 1938, Révai. Hozzákötve: Makkai Sándor: A magyar reformátusság egyházi élete. Igazság és Élet füzetei 17. Debrecen, 1947, Városi Nyomda. Átkötött félvászon-kötés.
Kováts J. István: A Presbiteri Szövetség magyarországi útjának és gyűléseinek emlékkönyve. Bp., 1912., Hornyánszky Viktor, 1 t.+XVI+216 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal.
Assisi Szent Ferenc virágos kertje. (Fioretti). Ford.: Kaposy József. Bp., 1921, Genius, 2 sztl. lev.+ XXXIX+(1)+348 p. Oldalszámozáson belül 18 egészoldalas, fametszetű illusztrációval. A borító és az illusztrációk Végh Gusztáv munkái. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.