Mesélő falú. (Eredeti magyar népmesék és mondák. Összegyűjtötte Féja Géza. Könybarátok Kis Könyve. Bp.,[1934],Magyar Könyvbarátok, (Egyetemi-ny.), 231 p. Harmos Károly fametszeteivel illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, hiányzó előzéklappal, néhány kevés lapon ceruzás firkával és lapszéli szakadással.
H. C. Andersen: A rendíthetetlen ólomkatona. Vál. és a gyerekeknek átdolgozta: Rab Zsuzsa. Bp., 1987, Móra. Szecskó Tamás rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
Benedek Elek: Magyar mese- és mondavilág. I. köt.: A csodaszarvas. Reich Károly illusztrációival. Bp., 1987, Könyvértékesítő Vállalat - Móra. Kiadói egészvászon-kötés
Imre István: Közlekedj okosan! 1-2. Rajzolta Cseh András Dargay Attila figuráinak felhasználásával. Bp., 1979., RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötések, kissé kopott borítókkal, az 1. kötet végén a labirintusba belerajzoltak.
Tarkabarka 1956. Mesék, versek, játékok. Vál. és szerk.: T. Aszódi Éva. Bp., 1956, Ifjúsági könyvkiadó, 426+(2) p. A borító Szecskó Tamás munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.