Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 48

Steve Jackson és Ian Livingstone: A haláltalizmán. Kaland-játék, kockázat Bp., 1990 Rakéta. Kiadói papírkötésben, előzéklapon firkákkal
20887.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mesélő falú. (Eredeti magyar népmesék és mondák. Összegyűjtötte Féja Géza. Könybarátok Kis Könyve. Bp.,[1934],Magyar Könyvbarátok, (Egyetemi-ny.), 231 p. Harmos Károly fametszeteivel illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, hiányzó előzéklappal, néhány kevés lapon ceruzás firkával és lapszéli szakadással.
20888.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gyermekmesék jó fiúk és leányok számára. Átdolgozta: Kövér Ilma. Bp., é.n., Az Afra Könyvforgalmi R.T. kiadása. Kiadói félvászon-kötésben.
20889.

Rufpreis:
1 600 HUF

Komáromi János: Pataki diákok. Fáy Dezső rajzaival. Bp., [1931], Genius, 216 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Illusztrált félvászon-kötésben.
20890.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy István: Réz Mihályék kóstolója. Bp., 1946, Magyar Élet. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20891.

Rufpreis:
1 600 HUF

A kis gömböc és más mesék. Magyar népmesék. Pécs, 2010, Alexandra. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
20892.

Rufpreis:
1 800 HUF

H. C. Andersen: A rendíthetetlen ólomkatona. Vál. és a gyerekeknek átdolgozta: Rab Zsuzsa. Bp., 1987, Móra. Szecskó Tamás rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
20893.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

Mátyás, az igazságos. Vál. és az utószót írta Kríza Ildikó. Jankovich Marcell illusztrációival. Mesék, mondák, történetek. Bp., 1994., Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés
20894.

Rufpreis:
1 600 HUF

Benedek Elek: Magyar mese- és mondavilág. I. köt.: A csodaszarvas. Reich Károly illusztrációival. Bp., 1987, Könyvértékesítő Vállalat - Móra. Kiadói egészvászon-kötés
20895.

Rufpreis:
1 800 HUF

Imre István: Közlekedj okosan! 1-2. Rajzolta Cseh András Dargay Attila figuráinak felhasználásával. Bp., 1979., RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötések, kissé kopott borítókkal, az 1. kötet végén a labirintusba belerajzoltak.
20896.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tarkabarka 1956. Mesék, versek, játékok. Vál. és szerk.: T. Aszódi Éva. Bp., 1956, Ifjúsági könyvkiadó, 426+(2) p. A borító Szecskó Tamás munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
20897.

Rufpreis:
2 000 HUF

Isidora Newman: Tündér-virágok. Regék a virágok életéből. Pogány Willy illusztrációival. Ford.: Feiks Magda. Bp., [1928.],Franklin, 189+3 p. +14 (színes képtáblák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20898.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF