Mesélő falú. (Eredeti magyar népmesék és mondák. Összegyűjtötte Féja Géza. Könybarátok Kis Könyve. Bp.,[1934],Magyar Könyvbarátok, (Egyetemi-ny.), 231 p. Harmos Károly fametszeteivel illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, hiányzó előzéklappal, néhány kevés lapon ceruzás firkával és lapszéli szakadással.