Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 343

1975(?) Egy oldalas öntött bronz plakett. " Pislog mint a miskolci kocsonyában a béka." ( 110 mm ) T: AU;XF
31832.

Rufpreis:
5 000 HUF

1975. "Szerszámgépipari Művek Fejlesztő Intézete" ezüstpatinázott bronz emlékérem, eredeti tokban (65mm) T:AU
31833.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1975. "Külkereskedelmi Főiskola / Gloria Laboris - 10" kétoldalas bronz emlékérem "Zachár Zsófia 1965-1975" gravírozással (76mm) T:AU
31834.

Rufpreis:
8 000 HUF

1977. "Eredményes Szakszervezeti Munkáért 1877-1903" egyoldalas, zománcbetétes bronz plakett, hátlapon "A centenáriumi központi vezetőségi ülés alkalmából 1977. március 3." gravírozással, eredeti tokban, minatűr jelvénnyel (79x91mm) T:UNC
31835.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1977. "VI. Országos Diáknapok Sopron 1977 / Sopron 1277-1977" kétoldalas, öntött bronz plakett, jelzetlen Renner Kálmán(?) (88mm) T:AU
31836.

Rufpreis:
4 000 HUF

1977. "MÁV Kórház és Központi Rendelőintézet 1927-1977, Budapest" bronz emlékplakett eredeti tokban (40x80mm) T:AU patina
31837.

Rufpreis:
2 800 HUF

1978. "Öntödei Vállalat - 15 éves - 1978 / Acélöntő és Csőgyár - Eger, Kisvárda, Komárom, KÖVAC, Mohács, ÖFAC, Sopron, Szeged, Újpest" kétoldalas bronz emlékérem (75mm) T:AU
31838.

Rufpreis:
5 000 HUF

1978. "Károlyi emlékülés, Parádfürdő 1978" egyoldalas bronz emlékérem különálló fa talapzaton (80mm, talapzat: 129x106mm) T:UNC
31839.

Rufpreis:
8 000 HUF

1979. A "TIT Budapesti József Attila Szabadegyetem XXV. évfordulójára / MCMLIV - MCMLXXIV" kétoldalas, öntött bronz plakett (~82x90mm) T:AU,XF
31840.

Rufpreis:
3 000 HUF

1979. "Hámán Kató Általános Iskola Hatvan 1959 - 1979" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalán gravírozva, sérült dísztokban (~99-101mm) + DN "Közoktatási Törzsgárda - Heves megye" műgyantás jelvény (2x) T:AU,XF kis patina
31841.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1980. "Csongrád Megyei Tanács Végrehajtóbizottsága, Szeged - 10 éves tanácsi munkáért" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1,1-
31842.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (8,25g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. - L. Popov - V. Rjumin" jelzett Ag bélyegérem (3,33g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,66g/0.835/22x37mm) a három együtt sérült eredeti tokban T:AU (eredetileg PP) patina
31843.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF