Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 343
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3215347
31832
474
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1975(?) Egy oldalas öntött bronz plakett. " Pislog mint a miskolci kocsonyában a béka." ( 110 mm ) T: AU;XF 2932444
31833
474
500
Numismatik
1975. "Szerszámgépipari Művek Fejlesztő Intézete" ezüstpatinázott bronz emlékérem, eredeti tokban (65mm) T:AU 3128188
31834
474
Numismatik
1975. "Külkereskedelmi Főiskola / Gloria Laboris - 10 " kétoldalas bronz emlékérem "Zachár Zsófia 1965-1975" gravírozással (76mm) T:AU
3082875
31835
474
500
Numismatik
1977. "Eredményes Szakszervezeti Munkáért 1877-1903" egyoldalas, zománcbetétes bronz plakett, hátlapon "A centenáriumi központi vezetőségi ülés alkalmából 1977. március 3." gravírozással, eredeti tokban, minatűr jelvénnyel (79x91mm) T:UNC 3142729
31836
474
Numismatik
1977. "VI. Országos Diáknapok Sopron 1977 / Sopron 1277-1977" kétoldalas, öntött bronz plakett, jelzetlen Renner Kálmán(?) (88mm) T:AU
3220000
31837
474
Numismatik
1977. "MÁV Kórház és Központi Rendelőintézet 1927-1977, Budapest" bronz emlékplakett eredeti tokban (40x80mm) T:AU patina
3200595
31838
474
Numismatik
1978. "Öntödei Vállalat - 15 éves - 1978 / Acélöntő és Csőgyár - Eger, Kisvárda, Komárom, KÖVAC, Mohács, ÖFAC, Sopron, Szeged, Újpest" kétoldalas bronz emlékérem (75mm) T:AU
3125302
31839
474
Numismatik
1978. "Károlyi emlékülés, Parádfürdő 1978 " egyoldalas bronz emlékérem különálló fa talapzaton (80mm, talapzat: 129x106mm) T:UNC
3221159
31840
474
Numismatik
1979. A "TIT Budapesti József Attila Szabadegyetem XXV. évfordulójára / MCMLIV - MCMLXXIV" kétoldalas, öntött bronz plakett (~82x90mm) T:AU,XF 3083353
31841
474
Numismatik
1979. "Hámán Kató Általános Iskola Hatvan 1959 - 1979" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalán gravírozva, sérült dísztokban (~99-101mm) + DN "Közoktatási Törzsgárda - Heves megye" műgyantás jelvény (2x) T:AU,XF kis patina 2959060
31842
474
500
Numismatik
~1980. "Csongrád Megyei Tanács Végrehajtóbizottsága, Szeged - 10 éves tanácsi munkáért" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1,1-
3220386
31843
474
Numismatik
1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (8,25g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B. - L. Popov - V. Rjumin" jelzett Ag bélyegérem (3,33g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,66g/0.835/22x37mm) a három együtt sérült eredeti tokban T:AU (eredetileg PP) patina
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF