Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 343

1867. "A Buda-Pesti koronázás emlékeül 1867 / Éljen I. Ferencz József és Erzsébet Magyarország királynéja" bronz emlékérem (20mm) T:XF / Hungary 1867. Commemorating the Coronation at Budapest 1867" bronze commemorative medallion (20mm) C:XF
31783.

Rufpreis:
6 000 HUF

1867. "I. Ferenc József budai koronázására" bronz koronázási zseton. "EMLÉK PÉNZ - UNGARISCHE DENK MÜNZE" peremirattal. "A BUDA PESTI KORONÁZÁS 1867 JUNIUS 8-ÁN / ÉLJEN A HAZA ÉS AZ ALKOTMÁNY" (31mm) T:VF
31784.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

31785.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1867. "I. Ferenc József budai koronázására" bronz koronázási zseton. "A BUDA PESTI KORONÁZÁS 1867 JUNIUS 8-ÁN / ÉLJEN A HAZA ÉS AZ ALKOTMÁNY", "EMLÉK PÉNZ - DENK MÜNZE" peremirattal (31mm) T:XF lapkahiba
31786.

Rufpreis:
6 000 HUF

31787.

Rufpreis:
8 000 HUF

1867. "A Buda-Pesti koronázás emlékéül 1867 / Éljen a király éljen a haza" ezüstözött ón emlékérem füllel (34mm) T:XF
31788.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten" Sn emlékérem. "KOBURG HERCEGNÉ AZ ORSZ.NŐIPARKIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / ORSZÁGOS NŐIPARI KIÁLLÍTÁS BUDAPESTEN 1881" (36mm) T:XF,VF kis ph.
31790.

Rufpreis:
4 000 HUF

1885. "Az 1885-ös Budapesti Országos Kiállítás emlékérme / Rudolf trónörökös a kiállítás védnöke" kétoldalas bronz emlékérem, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel (38,5mm) T:AU,XF kopott ezüstözés, ph.
31791.

Rufpreis:
6 000 HUF

31792.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

1896. "Székesegyház a Kassai felszentelésének emlékére 1896" kétoldalas, bronz emlékérem (40mm) T:AU,XF apró ph.
31793.

Rufpreis:
12 000 HUF

1899. "A Som-Csurgói Ev. Ref. Gymnasium fennállása évszázados emlékére 1899 - Királyi megegyezéssel alapítá: 1792-1798-ban. A.B.-Som. Ev. Ref. Egyházmegye részére Festetich György gróf / A Som-Csurgói Áll. Segélyz. Ev. Ref. Főgimnázium új épülete ünnepélyes felavatásának emlékére - Építette a Magy. Áll. segélyével A.B. Som. Ev. Ref. Egyházmegye: 1896. Megnyittatott: 1897. Oct. 11-én. Ünnepélyesen felavattatott: 1899. szept 14-én" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (36mm) T:AU,XF ph, kopott aranyozás, patina
31794.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

31795.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF